فرمولاسیون روغن الیف

اکثر نقاشان ساختمان در سطوح داخلی و خارجی دیوار و سقف از روغن الیف که باعث روان شدن دیوار و سقف هنگام رنگ آمیزی می شود ، استفاده می کنند.

روغن الیف یک پرایمر شفاف است که بر پایه رزین های اکریلیک می باشد.این روغن بگونه ای عمل میکند که در عمق سطح نفوذ کرده و موجب از بین رفتن قدرت جذب بالا و غیر عادی سطوح می گردد و آن سطح را برای رنگ آمیزی آماده می کند.

در اینجا شایان ذکر است که بهترین فرمولاسیون روغن الیف را از هر نوعی ، مهندسین مشاور ارایه می دهد .

ویژگی های فرمولاسیون روغن الیف در مهندسین مشاور

  • پایه آب، سازگار با محیط زیست
  • کاربری آسان و اجرای سریع
  • سرعت خشک شدن بالا
  • قدرت نفوذ زیاد

روغن اليف زير كار در مهندسین مشاور از بهترین ساختار ابداع شده است و نیزاز آن به منظور اشباع نمودن سطح گچ و چوب ، که هنوز بر روی آن رنگ آمیزی صورت نپذیرفته ، قابل استفاده می باشد.

زمانیکه این محصول بر روی سطح اعمال می گردد ذرات سست روی سطح را به هم می چسباند و سطح را پایدار می سازد و این مهم باعث چسبندگی بهتر رنگ در مراحل بعدی به سطح می گردد و همچنين بدليل پر نمودن فضاهاي خالي سطح از مصرف بيش از حد رنگ جلوگيري مي نمايد .

ساختمان های نو که تازه گچکاری شده است و تا حالا رنگ نخورده است به دلیل کشش زیاد گچ میزان رنگ مصرف شده آن زیاد است. از این جهت بهتر است ابتدا کل سقف و دیوار را با غلطک روغن زیرکار بزنید.

همچنین می توانید از روغن الیف بعنوان روغن زیرکار استفاده کنید ، اما به علت حلال بودن آن با تینر روغنی هم بوی تندی دارد و هم تا دو روز خشک نمی شود. به همین دلیل امروزه از روغن زیرکار حلال آب یا همان روغن الیف بر پایه ی آب برای زیر سازی نقاشی ساختمان استفاده می شود.

نکات ایمنی و شرایط نگهداری

  • محتویات ظرف را باید در محیط خشک، خنک و دور از نور مستقیم خورشید و با تهويه مناسب نگهداری شود.
  • بعد از مصرف، درب ظرف محکم بسته شود.
  • بهترين زمان مصرف در صورت رعايت شرايط انبارداري مناسب تا ۱۸ ماه پس از تاريخ توليد مي باشد.
  • در صورت بلعيده شدن يا تماس با چشم ( پس از شستشو با مقدار زياد آب ) به مراكز پزشكي مراجعه شود.

کلام آخر

شرکت مهندسین مشاور مفتخر است در زمینه ی ارایه ی فرمولاسیون “فرمولاسیون روغن الیف” در قالب فرمولاسیون و روش تولید در خدمت علاقمندان به تولید می باشد .

برای فرمولاسیون محصول مد نظر خود فقط یکبار هزینه کنید .فرمولاسیون های ارايه شده توسط مهندسین مشاور قابل رقابت با برترین برندهای داخلی و خارجی می باشد. 

 

            برای تهیه فرمولاسیون فرمولاسیون روغن الیف  با ما  در تماس باشید …

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *