فرمولاسیون سفید کننده - وایتکس

فرمولاسیون سفید کننده – وایتکس

فرمولاسیون سفید کننده – وایتکس

سفید کننده های خانگی بخشی از زندگی روزمره است و تقریباً در هر خانه ای ، معمولاً بیشتر از یک شکل وجود دارد.  سفید کننده یک ماده شیمیایی بسیار مفید هم در اطراف خانه و هم برای استفاده در مقیاس بزرگ است. برای از بین بردن لکه های لباس یا سفیدتر کردن لباس های خود می توانید از سفید کننده استفاده کنید.

در اینجا شایان ذکر است که بهترین فرمولاسیون سفید کننده – وایتکس را از هر نوعی ، گروه مهندسین مشاور ارایه می دهند .

سفید کننده یا وایتکس باعث واکنش شیمیایی اکسیداسیون می شود.سفید کننده هیپوکلریت سدیم را بهمراه دارد که بوراکس ، آب قلیایی و آمونیاک پر کاربردترین می باشد .

سفید کننده به دو دسته تقسیم میشود :

  • سفید کننده با کلر 
  • سفید کننده بدون کلر

همه این سفیدکننده ها در طبقه ای از مواد شیمیایی هستند که به عنوان مواد اکسید کننده شناخته می شوند به این معنی که هنگام تماس با لکه های خاص ، میکروب های خاص یا ارگانیسم های دیگر و گاه رنگ آمیزی لباس باعث ایجاد واکنش شیمیایی به نام اکسیداسیون می شوند.سفید کننده با کلر هیپوکلریت سدیم را بصورت فعال در خود گنجانده است . اما سفید کننده بدون کلر مواد فعال متفاوتی همچون پراکسید هیدروژن را دارا میباشد.

 

پر کاربردترین ماده ای که بعنوان سفید کننده میتوان از آن نام برد آب ژاول می باشد که خاصیت ضد عفونی کننده با خود دارد. آب ژاول از نوع دسته اول سفید کننده می باشد. در اینجا نیز از پربورات سدیم میتوان نام برد که خواصی مشابه با آب ژاول با قدرت سفید کنندگی کمتری می باشد ، می توان نام برد. قابل ذکر می باشد که پربورات سدیم در ترکیب پودر ماشین لباسشویی و کارهای خشک شویی استفاده می شود . سفید کننده ،ضدعفونی کننده و تمیز کننده عناوینی می باشند که برای لکه برها استفاده می شود .

کلام آخر

گروه مهندسین مشاور مفتخر است در زمینه ی ارایه ی فرمولاسیون ” سفید کننده – وایتکس ” در قالب فرمولاسیون و روش تولید در خدمت علاقمندان به تولید می باشد .

برای فرمولاسیون محصول مد نظر خود فقط یکبار هزینه کنید .

فرمولاسیون های ارايه شده توسط گروه مهندسین مشاور قابل رقابت با برترین برندهای داخلی و خارجی می باشد. 

 

 برای تهیه فرمولاسیون سفید کننده – وایتکس با ما در تماس باشید …

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *