فرمولاسیون ضد آفتاب

فرمولاسیون کرم ضد آفتاب

فرمولاسیون کرم ضد آفتاب

کرم ضد آفتاب در واقع  پوست را از جذب اشعه ماوراء بنفش (UV) محافظت می کند.فرمولاسیون کرم ضد آفتاب در سلامتی پوست انسان خیلی حایز اهمیت می باشد .

دو نوع پرتوهای UV وجود دارد که می تواند روی پوست تأثیر بگذارد.

  • پرتوهای UVA باعث پیری پوست می شوند.
  • پرتوهای UVB به طور معمول باعث آفتاب سوختگی می شوند .

در اینجا شایان ذکر است که بهترین فرمولاسیون کرم ضد آفتاب  را از هر نوعی ، گروه مهندسین مشاور ارایه می دهند .

همچنین ، برچسب عددی به نام ضریب محافظت از خورشید (SPF) نیز خواهد داشت. SPF رتبه ای است که میزان ضد آفتاب تا چه اندازه خورشید را مسدود می کند. هیچ ضد آفتاب ۱۰۰ درصد از اشعه ماوراء بنفش را مسدود نمی کند. همچنین ، هر چقدر هم که تعداد آن زیاد باشد ، همه ضد آفتاب ها در همان زمان محافظت می کنند. بانگهداری مناسب کرم ،از یک بطری می توان پنج تا ۱۰ سال استفاده کرد . 

چه میزان ضد آفتاب لازم است؟

برای پوشاندن کامل پوست مقدار لیبرال لازم است. دکتر Delphine J. Lee ، متخصص پوست در Providence Saint John’s Health ، گفت: “یک لیوان شلیک شده (۱ اونس) از ضد آفتاب مقدار کافی برای استفاده در مواقع که بیشتر پوست شما در هنگام پوشیدن لباس شنا قرار دارد استفاده می شود و مجدداً باید دو بار استفاده شود.” مرکز در سانتا مونیکا ، کالیفرنیا ، به Live Science گفت .  

بسیاری از افراد منتظر هستند که در حال حاضر در خارج از خانه ضد آفتاب قرار بگیرند. از کرم ضد آفتاب باید ۲۰ دقیقه قبل از بیرون رفتن استفاده شود تا به پوست شما پیوند بخورد .

همچنین ، استفاده از ضد آفتاب بر روی لب ها نباید فراموش شود.  باید به طور مرتب مجدداً استفاده شود ، به خصوص اگر فرد عادت داشته باشد که لب های خود را لیس بزند .

کرم ضد آفتاب باید ۲۰ دقیقه قبل از بیرون رفتن از منزل استفاده شود. هنگام استفاده از ضد آفتاب ، حداقل به یک قاشق چایخوری در هر اندام ، یکی برای جلوی بدن ، دیگری برای پشت و دیگری برای سر نیاز دارید. یک برنامه کامل بدن برای بزرگسالان باید حداقل ۳۵ میلی لیتر یا هفت قاشق چایخوری باشد .

در صورت گذراندن اوقات خارج از منزل و پس از شنا ، خشک کردن عرق یا خشک کردن حوله ، باید هر دو ساعت یک بار ضد آفتاب استفاده شود .

کلام آخر

گروه مهندسین مشاور مفتخر است در زمینه ی ارایه ی فرمولاسیون ” کرم ضد آفتاب” در قالب فرمولاسیون و روش تولید در خدمت علاقمندان به تولید می باشد .

برای فرمولاسیون محصول مد نظر خود فقط یکبار هزینه کنید .فرمولاسیون های ارايه شده توسط گروه مهندسین مشاور قابل رقابت با برترین برندهای داخلی و خارجی می باشد. 

 
 برای تهیه فرمولاسیون کرم ضد آفتاب با ما در تماس باشید …

 


 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *