فرمولاسیون خط چشم/تولید خط چشم/آموزش ساخت خط چشم

فرمولاسیون خط چشم

شرکت مهندسین مشاور مفتخر می باشد با تجربه چندین ساله فعالیت های صنعتی و آزمایشگاهی خود را در قالب بهترین فرمولاسیون خط چشم و تمامی فرمولاسیون محصولات آرایشی و بهداشتی در اختیار علاقمندان به تولید قرار دهد .

 

مهمترین تفاوت شرکت مهندسین مشاور با سایر شرکت ها

 

 ارائه ی فرمول های جدید و با کیفیت  و تامین  مواد  اولیه مورد نیاز شما 

نشان دادن راهکار برای تولیدی بدون نیاز به تجهیزات صنعتی

تا سالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت 

به روز رسانی فرمولاسیون خط چشم را برای شما انجام می دهد.

 همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

 

فرمولاسیون خط چشم

 

چشم بخشی از کارهای روزمره زیبایی ما را در بر میگیرد و یکی از ابزاری که ما را در زیبایی چشم کمک می کند خط چشم می باشد.

خط چشم در واقع از هزاران سال پیش در مصر باستان اهمیت خط چشم کاملا نمایان بوده است. آیا تا به حال با خود فکر کرده اید که چه چیزهایی این ماده آرایشی محبوب را تشکیل می دهد؟

در اینجا شایان ذکر است که بهترین فرمولاسیون خط چشم را از هر نوعی ، گروه مهندسین مشاور ارایه می دهند. 

خط چشم همانند ریمل و … یک محصول آرایشی است که امروزه برای اکثریت خانم ها نقش بسزایی در زیبایی چهره ایجاد می کند و رنگ آن بیشتر از رنگ مشکی می باشد.هدف اصلی این محصول بینظیر تقویت در نمایان شدن چشم می باشد .ما شما را دعوت میکنیم تا خود یک تولید کننده با بهترین فرمولاسیون باشید. 

تعریف و نکات مهم فرمول خط چشم

هر بانویی علاقمند به اینست که چشم هایی گیرا و جذابی داشته باشد و خط چشم یکی از صدها نوع لوازم آرایشی می باشد که به بانوان در امر زیبایی چشمان کمک بسزایی می کند .

با کمک آن می توان حتی چهره را شاداب تر و جوانتر نشان داد .برای اینکه بخواهیم فرم و حال چشم ها حفظ شود باید هنگام کشیدن خط چشم تمرکز زیادی داشته باشید .

معمولا از مداد چشم برای پلک پایین چشم و قسمت درونی چشم استفاده می شود. اما کشیدن یک خط زیبا بر روی پلک معمولا توسط خط چشم انجام می گیرد.

 

افتخار ما اینست که فرمولاسیون خط چشم با کیفیت و پارامترهای عالی در اختیار تولید کننده قرار دهیم و آسانی در تولید بدون نیاز به تجهیزات صنعتی را آموزش دهیم.

 

انواع تولید و فرمول خط چشم 

خط چشم ها مدل های مختلفی دارند که می توان به چند مورد زیر اشاره کرد :

فرمول خط چشم مدادی :

 خط چشم مدادی یکی از آسانترین مدل ها هست و انواع مختلفی هم دارند .

فرمول خط چشم مایع :

خط چشم مایع با یک اپلیکاتور قلمی در یک محفظه کوچک قرار دارد و  نیازمند مهارت کافی در کشیدن خط چشم است. با استفاده از آن می توانید نازکترین خط چشم ها را زیبا و جذابتر بکشید ،البته باید تبحر خاصی هم داشته باشید . بهترین خصوصیت خط چشم مایع پر پشت نشان دادن مژه ها است و اینکه بعد از خشک شدن به هیچ وجه زیر چشم نمی ریزد و یا در اطراف چشم پخش نمی شود و از ماندگاری خوبی برخوردار است.

فرمول خط چشم کرمی(ژله ای) :

ماندگاری بیشتری نسبت به خط چشم مایع دارد .خط چشم کرمی بطور معمول ضد آب می باشد و برای پاک کردن آن حتما باید از محلول پاک کننده آرایشی استفاده کنید. برای افرادی که دارای پوست خشک  هستند مناسب نمی باشد.

فرمول خط چشم پودری :

این نوع خط چشم برای کسانی مفید است که مبتدی هستند .

 

فرمول خط چشم کیکی :

این نوع خط چشم مرطوب نیست و مانند سایه سفت و خشک می باشد و باید قلم مویی را که استفاده می کنید کمی مرطوب کنید . با استفاده از خط چشم کیکی می توان نازکی و یا ضخامت خط چشم را کنترل کرد .

 

افتخار ما اینست که فرمولاسیونی با کیفیت و پارامترهای عالی در اختیار تولید کننده قرار دهیم و آسانی در تولید بدون نیاز به تجهیزات صنعتی را آموزش دهیم.

 

سخن آخر

 

گروه مهندسین مشاور مفتخر است در زمینه ی ارایه ی فرمولاسیون ”  خط چشم ” تولید خط چشم ، فرمول خط چشم در قالب فرمولاسیون و روش تولید در خدمت علاقمندان به تولید می باشد .

 

دیگر فرمولاسیون های آرایشی و بهداشتی در مهندسین مشاور 

 

 

 

 

 

 

  • فرمولاسیون کرم ضد آفتاب

 

 

 

 

 

 

 

 

  • و….

 

برای فرمولاسیون محصول مد نظر خود فقط یکبار هزینه کنید .فرمولاسیون های ارايه شده توسط گروه مهندسین مشاور قابل رقابت با برترین برندهای داخلی و خارجی می باشد. 

 

برای تهیه فرمولاسیون خط چشم با ما در تماس باشید …

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *