فرمولاسیون چسب مو تافت

یکی از مواردی که در زیبایی تاثیر زیادی دارد و نمی توان آن را انکار کرد خوش حالتی مو می باشد .برای اینکار ابزارهای گوناگونی مانند موس ، اسپری ، کرم مو  ، تافت مو استفاده می شود .

البته باید بدانیم که تافت یک برند می باشد و چون برندی قدیمی می باشد چسب مو به تافت شهرت یافته است .

در اینجا شایان ذکر است که بهترین فرمولاسیون چسب مو تافت را از هر نوعی ، گروه مهندسین مشاور ارایه می دهند.

تافت مو یا همان چسب مو  در نتیجه فرآیند شیمیایی تولید شده و به کار بردن کلمه “شیمیایی” به معنای منع استفاده از تافت مو نیست. در این نوشته می خواهیم بیشتر با اسپری یا همان چسب مو تافت آشنا شویم و شما را دعوت کنیم که خود یک تولید کننده با بهترین و به روزترین فرمولاسیون چسب مو تافت باشید.

تافت مو چیست ؟

یکی از پر کاربرد ترین حالت دهنده مو تافت مو می باشد که با اسپری کردن حالت مو را حفظ می کند .اسپری حالت دهنده  مو یا همان تافت ، موها را در هر حالتی که بخواهیم در طول روز حفظ می کند و حتی موها را حجیم تر نشان می دهد . 

تافت مو  بعد از اسپری شدن روی موها، به صورت یک لایه ی نازک روی مو قرار می گیرد و به سرعت باعث استحکام بیش تر مو می گردد.تافت مو بصورت یک تثبیت کننده می باشد و به این صورت عمل میکند که پس از اینکه شکل دلخواه و یا حالت دلخواه به مو داده شد ، با اسپری کردن حالت مو فیکس می شود .

حالت دهنده مو تافت یا همان اسپری تافت برای افرادیکه موهای بلند و لخت دارند و یکی از مهمترین دغدغه ای که دارند نداشتن حالت پذیری مناسب است،کمک بزرگیست.در حقیقت تافت مو را میتوان جایگزین بسیار مناسبی برای ژل مو ، واکس مو و چسب مو دانست.

کلام آخر

گروه مهندسین مشاور مفتخر است در زمینه ی ارایه ی فرمولاسیون ”  چسب مو تافت” در قالب فرمولاسیون و روش تولید در خدمت علاقمندان به تولید می باشد .

برای فرمولاسیون محصول مد نظر خود فقط یکبار هزینه کنید .فرمولاسیون های ارايه شده توسط گروه مهندسین مشاور قابل رقابت با برترین برندهای داخلی و خارجی می باشد. 

      برای تهیه فرمولاسیون چسب مو تافت با ما در تماس باشید …

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *