فرمولاسیون کرم پودر

امروزه مردم مخصوصا خانم ها برای تغییر ظاهری ، پاکسازی و محافظت خود به لوازم آرایشی و بهداشتی گرایش چشم گیری پیدا کرده اند .

یکی از اصلی ترین مواد آرایشی که بدون آن آرایش هیچ معنا و جلوه ای ندارد کرم پودر می باشد . کرم پودر در حقیقت پایه آرایش می باشد که این پایه نقش بسیار مهمی در زیباتر نشان دادن چهره دارد.

در اینجا شایان ذکر است که بهترین فرمولاسیون کرم پودر را از هر نوعی ، گروه مهندسین مشاور ارایه می دهند.

کرم پودری که ساختار یا فرمولاسیونی نامناسب داشته باشد باعث نمایش چهره ای مصنوعی و بد رنگ می شود .یکی از شاخص ترین خصوصیاتی که یک کرم پودر باید داشته باشد اینست که به پوست حالتی یکنواخت دهد .

ما در این نوشته به توصیف و انواع کرم پودر می پردازیم و از شما دعوت میکنیم که خود یک تولید کننده با  بهترین فرمولاسیون کرم پودر که دارای ساختاری قابل رقابت با بهترین برند ها هست باشید .

تعریفی از کرم پودر

همانطور که در بالا هم به آن اشاره گردید کرم پودر یکی از اصلی ترین و مهم ترین مواد آرایشی می باشد که بر پایه امولسیونی تولید می شود و نیمه مایع می باشد .

برای استفاده از آن می توان از اسفنج ها کمک گرفت تا کرم را بطور یکنواخت بر روی پوست پخش کنند و این وسیله آرایشی برای بهبود ظاهر پوست و ایجاد چهره ای زیبا با حالتی طبیعی فراهم شده است  و این تصور که کاربرد کرم پودر برای سفید تر شدن پوست کی باشد کاملا اشتباه است .

ویژگی های یک کرم پودر خوب

  • یک کرم پودر خوب باید بتواند جوش ها و لکه های پوست را بپوشاند .
  • یک کرم پودر خوب باید پوست صورت را روشن کند و به پوست طراوت و شادابی خاصی ببخشد .
  • یک کرم پودر خوب باید حالتی یکنواخت و یکدست به پوست بدهد.

معرفی چند نوع کرم پودر براساس ترکیبات ساخت

۱- کرم پودر موس

این کرم پودر بسیار سبک می باشد و برای مبتدیان در زمینه آرایش بسیار کاربرد دارد و این کرم مناسب برای پوست های چرب و خشک می باشد.

۲- کرم پودر مایع

این کرم پودر طرفدارهای بیشماری در تمام دنیا دارد بهمین علت یکی از پر فروشترین می باشد . بطور کل کرم پودر مایع بر دو نوع پایه می باشد : بر پایه آب و بر پایه روغن .این نوع از کرم برای کاهش دادن خشکی پوست نیز موثر می باشد .یکی از پر مصرف ترین لوازم آرایشی در دنیا، انواع کرم پودر مایع است. 

۳- کرم پودرهای کرمی

این نوع کرم پودر پوشش بسیار زیادی را بر روی پوست ایجاد می کند .این نوع کرم بیشتر مناسب برای پوست های خشک و پوست های چروکیده می باشد . 

کلام آخر

گروه مهندسین مشاور مفتخر است در زمینه ی ارایه ی فرمولاسیون ”  کرم پودر ” در قالب فرمولاسیون و روش تولید در خدمت علاقمندان به تولید می باشد .

برای فرمولاسیون محصول مد نظر خود فقط یکبار هزینه کنید .فرمولاسیون های ارايه شده توسط گروه مهندسین مشاور قابل رقابت با برترین برندهای داخلی و خارجی می باشد. 

      برای تهیه فرمولاسیون کرم پودر با ما در تماس باشید …

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *