فرمولاسیون ژل یا حالت دهنده گیاهی

بخشی از شخصیت ما را داشتن ظاهری زیبا و موهایی خوش حالت تشکیل داده است .برخی بر این امر معتقدند که یکی از راه های زیباتر نشان دادن مو ها ، حالت دادن به آنهاست.

حالت دهنده ها قدمتی طولانی دارند و امروزه در شکل های گوناگون وارد بازار شده اند ، که هدف همه ی آنها پیدایش موهایی خوش حالت و زیباست.

آیا تابحال با خود فکر کرده اید که این حالت دهنده ها یا ژهای مو چه ساختاری دارند ؟ و آیا استفاده از محصولات گیاهی بهتر است یا شیمیایی (مصنوعی )؟

در اینجا شایان ذکر است که بهترین فرمولاسیون ژل یا حالت دهنده گیاهی را از هر نوعی ، گروه مهندسین مشاور ارایه می دهند. 

عوارض ژل  یاحالت دهنده های شیمیایی

مصرف بیش از حد از ژل ها یا حالت دهنده مو شیمیایی باعث می شود تا موارد زیر برای استفاده کنندگان پیش آید :

  • زمانی که انگشتان خود را بین موهای ژل زده می برند ، سر پوسته پوسته می شود .
  • بدلیل اینکه در ژل ها الکل استفاده شده است تا سریع خشک شود ، پوست سر خشک می شود و مو آسیب می بیند .
  • دلیل اینکه بعد از مدتی پوست سر خارش می گیرد و شوره سر ایجاد می شود ، وجود مواد شیمیایی خورنده در ژل و حالت دهنده می باشد .
  • استفاده مکرر از ژل و حالت دهنده شیمیایی موجب افزایش سلول های غیر فعال شده پوست سر می شوند و در نهایت باعث ریزش مو می گردد .
  • مصرف کنندگان ژل یا حالت دهنده شیمیایی باید به این نکته توجه داشته باشند تماس هر ماده شیمیایی با پوست احتمال حساسیت و علائم پوستی نظیر قرمزی، خشکی و خارش را در پی دارد، به همین علت هست که توصیه می‌شود ژل‌ها تا حد امکان به ساقه پوست سر مالیده شود و از تماس با پوست سر و صورت اجتناب شود.

فواید مصرف ژل یا حالت دهنده های گیاهی :

  • گیاهان از نظر جذب فوق العاده آب و داشتن حالت ژلاتینی زمانیکه به موهای خیس مالیده شود با تشکیل یک لایه نازک و پیوسته امکان حالت‌پذیری و شانه‌خوری بهینه موها را پدید می‌آورد.
  •  ژل یا حالت دهنده گیاهی قابلیت ترمیم‌کنندگی موها را دارند.
  • بزرگترین مزیت ژل یا حالت دهنده گیاهی این است که مو ها را دقیقاً به همان فرم و حالتی که می پسندید، نگه می دارد.
  • ژل یا حالت دهنده گیاهی برای موها پوششی سبک و بدون چسبندگی ایجاد می کند و بدون اثر سفیدی و شوره می باشد .

 حال ما شما را دعوت میکنیم تا خود یک تولید کننده با بهترین فرمولاسیون ژل یا حالت دهنده گیاهی باشید. مواد تشکیل دهنده می توانند به طور طبیعی وجود داشته یا مصنوعی باشند ، اما هرگونه تأثیر بالقوه بر سلامتی ما عمدتا به ترکیبات شیمیایی ساخته شده بستگی دارد.

کلام آخر

گروه مهندسین مشاور مفتخر است در زمینه ی ارایه ی فرمولاسیون ”  ژل یا حالت دهنده گیاهی ” در قالب فرمولاسیون و روش تولید در خدمت علاقمندان به تولید می باشد .

برای فرمولاسیون محصول مد نظر خود فقط یکبار هزینه کنید .فرمولاسیون های ارايه شده توسط گروه مهندسین مشاور قابل رقابت با برترین برندهای داخلی و خارجی می باشد. 

      برای تهیه فرمولاسیون ژل یا حالت دهنده گیاهی با ما در تماس باشید …

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *