فرمولاسیون رژ لب مایع

یکی از جدید ترین انواع محصولات آرایشی رژ لب مایع می باشد که جز استقبال بینظیر خانم ها قرار گرفته است. رژ لبهای مایع دارای رنگدانگی بالایی برای جلوه دادن زیبایی لب ها هستند.

بعضی از رژ لب ها با توجه به ساختار و فرمولاسیونی که دارند موجب خشکی و ترک خوردن لب می شوند و اما در مهندسین مشاور فرمولاسیونی تعبیه شده است که در آن مرطوب کننده گنجانده شده است و به لب لطافت خاصی می بخشد. 

در اینجا شایان ذکر است که بهترین فرمولاسیون رژلب مایع را از هر نوعی ، مهندسین مشاور ارایه می دهند .

تفاوت رژ لب مایع و رژ لب جامد 

رژ لبهای مایع برای ایجاد خطوط دقیق و واضح مناسب هستند ، در صورتی که برای رسیدن به نمای ظاهری مشابه آن ، رژلبهای جامد نیاز به یک لاینر اضافی دارند. 

رژ لبهای مایع برخلاف رژ لبهای جامد ماندگاری بالایی دارند. 

رژلب مایع  لب‌ها را زیباتر و طبیعی‌تر جلوه می‌دهد . 

رژ لب مایع برخلاف رژ لب جامد نیاز به خط لب ندارد.

رژ لب مایع تنوع رنگ بیشماری دارد.

در بافت رژلب‌های جامد ، از روغن و موم استفاده شده است که باعث می‌شود فرد بر روی لب خود احساس سنگینی داشته باشد ، اما در فرمولاسیون رژمایع از بافتی بسیار لطیف استفاده شده است که در برخی موارد حاوی مرطوب کننده هم است و پوست لب را تازه و لطیف نگاه می‌دارد.

کلام آخر

شرکت مهندسین مشاور مفتخر است در زمینه ی ارایه ی فرمولاسیون “فرمولاسیون رژ لب مایع” در قالب فرمولاسیون و روش تولید در خدمت علاقمندان به تولید می باشد .

برای فرمولاسیون محصول مد نظر خود فقط یکبار هزینه کنید .فرمولاسیون های ارايه شده توسط مهندسین مشاور قابل رقابت با برترین برندهای داخلی و خارجی می باشد. 

 

            برای تهیه  فرمولاسیون رژ لب مایع با ما  در تماس باشید …

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *