فرمولاسیون میسلار واتر

فرمولاسیون میسلار واتر/آموزش میسلار واتر/فرمول میسلار واتر

فرمولاسیون میسلار واتر/آموزش میسلار واتر/فرمول میسلار واتر

شرکت مهندسین مشاور مفتخر می باشد با تجربه چندین ساله فعالیت های صنعتی و آزمایشگاهی خود را در قالب بهترین فرمولاسیون میسلار واتر/آموزش میسلار واتر/فرمول میسلار واتر و تمامی فرمولاسیون محصولات آرایشی و بهداشتی در اختیار علاقمندان به تولید قرار دهد .

 

«میسلار واتر» نوعی پاک کننده‌ی صورت بوده که برای ده‌ها سال، یکی از رازهای زیبایی در اروپا محسوب می‌شده است. این محصول نیازی به شستشو نداشته، به پوست آسیب نمی‌زند و از یک فناوری منحصر به فرد و متفاوت نسبت به سایر پاک کننده‌های صورت برای کمک به ایجاد تمیزی و نرمی پوست استفاده می‌کند.

 

فرمولاسیون میسلار واتر

میسلار واتر، نوعی پاک کننده‌ی صورت است که به از بین بردن سبوم و ناخالصی‌های اضافی پوست کمک کرده و باعث احساس نرمی و زیبایی در پوست می‌شود.

میسلار واتر از میسل‌ها یا ذرات روغنی تشکیل شده است.

میسل‌ها با جذب کثیفی‌ها و ناپاکی‌ها، آن‌ها را از سطح پوست پاک می‌کنند.

میسلار واتر بسیار کامل بوده و می‌تواند انواع محصولات آرایشی، از کرم پودر بیس گرفته تا آرایش چشم و ریمل را پاک کرده و عرق و چربی اضافی آن را از بین ببرد.

اغلب، مراقبت از پوست و پاک کردن آرایش به دو محصول جداگانه احتیاج دارد. بهترین نکته در مورد میسلار واتر این است که این محصول ساده و با کاربری آسان، هر دو کار را انجام می‌دهد.

 

مهمترین تفاوت شرکت مهندسین مشاور با سایر شرکت ها

 

 ارائه ی فرمول های جدید و با کیفیت  و تامین  مواد  اولیه مورد نیاز شما 

نشان دادن راهکار برای تولیدی بدون نیاز به تجهیزات صنعتی

تا سالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت 

به روز رسانی فرمولاسیون میسلار واتر/آموزش میسلار واتر/فرمول میسلار واتر

را برای شما انجام می دهد.

 همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

 

فرمول و تولید میسلار واتر یا آرایش پاک کن 

میسلار واتر، در واقع، ترکیبی از روغن و آب است که به پاک کردن آرایش و آلودگی‌ها از سطح پوست صورت کمک می‌کند. قطرات ریز روغن که میسل نام دارد و در آب معلق است، آلودگی‌ها و چربی صورت را از سطح پوست خارج کرده و آن را تمیز و مرطوب می‌کند.

میسلار واتر، نوعی محصول پاک‌کننده است که آرایش را پاک کرده و پوست صورت را تمیز می‌کند. علاوه بر این، خاصیت رطوبت‌رسانی سریع نیز دارد.

اما کاربرد اصلی این محصول، پاک کردن چربی، آرایش‌های غلیظ و سرسخت و همچنین، پاکسازی آلودگی‌های سطح پوست صورت است. میسلار واتر، کوچک‌ترین ذرات باقیمانده از آرایش (حتی آرایش ضد آب چشم) را پاک می‌کند؛ این ویژگی، یکی از ویژگی‌های قابل توجه میسلار واتر محسوب می‌شود.

 

 

 

 

ویژگی‌های فرمولاسیون میسلار واتر در مهندسین مشاور

 

 • فرمول این محلول در مهندسین مشاور با ترکیباتی بسیار موثر، التیام بخش پوست است و طراوت و شادابی را به پوست شما می‌بخشد.
 • از بین بردن بافت‌های مرده پوست
 • پاک‌کردن مواد آرایشی و آلودگی‌های سطح پوست
 • حذف چربی‌های اضافه پوست
 • پاک‌کردن عرق از سطح پوست
 • کمک به نرمی پوست

 

 

توضیحی درباره ی ترکیبات فرمولاسیون میسلار واتر 

میسلار واتر آب تصفیه شده به همراه مواد آبرسانی مانند گلیسیرین و غلظت کمی از سورفاکتانت های بسیار ملایم می باشد. مولکول های این سورفاکتانت های ملایم به طور طبیعی با هم ترکیب می شوند و کُره های میکروسکوپی موسوم به میسل را تشکیل می دهند که خاک و روغن را جذب می کند.

هنگامی که یک پنبه یا پد آغشته به میسلار واتر را در امتداد صورت خود می کشید، میسل ها آرایش، سبوم و هرگونه آلودگی دیگری را از روی پوست جذب می کنند.

فرمول میسلار واتر در مهندسین مشاور آنقدر سبک و ملایم هستند که دیگر نیازی به شستشو نیست اما متخصصین پوست پیشنهاد اکید می کنند که پس از استفاده از میسلار واتر حتما بار دیگر پوست خود را با شوینده مخصوص شستشو دهید تا باقی مانده مواد آرایشی پوست شما به طور کامل تمیز شود.

به وسیله میسلار واترها، حتی سخت ترین آرایش های ضد آب نیز به راحتی و بدون تحریک پوست تمیز می شود. دبرا جلیمانن متخصص پوست، در مورد میسلار واترها می گوید: این مواد فاقد الکل هستند و فقط از مولکول های میسل (جذب کننده گرد و غبار و آلودگی) تشکیل شده اند که برای جذب آرایش و پاک کردن آن از روی پوست بسیار مناسب هستند.

 

فرمول میسلار واتر

مواد تشکیل دهنده فرمول میسلار واتر

می توان در فرمولاسیون بهترین میسلار واتر‌ ها چند ترکیب را به صورت مشترک به وضوح دید:

 • پرو ویتامین B5
 • ویتامین B3
 • ویتامین C
 • آب فرا خالص ‌سازی‌ شده

بهترین برند‌های میسلار واتر فاقد دو ترکیب روغن و الکل هستند.

 

مواد تشکیل دهنده آب میسلار 

در آب میسلار از میسل ها، مولکول های کوچک پاک کننده چربی که در آب معلق هستند، ساخته می شود.

 • میسل ها آبگریز هستند و با همین ویژگی است که آلودگی ها، مواد زائد و آرایش را از صورت شما پاک می کنند. این ترکیبات مانند آب شفاف هستند ولی وقتی از آن استفاده می کنید متوجه تفاوت و پیچیدگی فرمولاسیون آن می شوید.
 • میسل های موجود در آب میسلار عملکرد مختلفی دارند و از پاک کردن آرایش گرفته تا پاکسازی صورت و آبرسانی به پوست را انجام می دهند.
 • میسل ها مانند آهن ربا، خاک، چربی و مواد آرایشی را بدون مالش شدید از سطح پوست جدا می کنند و از بین می برند و بدون خشک کردن بیش از حد پوست، آن را تمیز، هیدراته و شاداب می کنند.
 • عملکرد میسل ها به اندازه ای گسترده است که حتی می توانند به از بین بردن مواد آرایشی ماندگار مانند ریمل های ضد آب هم کمک کنند.
 • چه چیزی آب میسلار را از سایر پاک کننده ها و تونرها متفاوت می کند؟
 • آب میسلار به عنوان یک نوع جدید پاک کننده صورت طراحی شده است که با سایر تونرها و پاک کننده های صورت متفاوت است.
 • برخلاف شوینده های فومی یا لوسیون ها و تونرهای پاک کننده، میسلار واتر ظاهری شبیه آب دارد و پس از استفاده از آن نیازی به آبکشی صورت نیست.
 • میسلار واتر به عنوان یک پاک کننده ملایم برای صورت ساخته شده است و در حالی که سایر پاک کننده ها ممکن است رطوبت پوست شما را از بین ببرند، آب میسلار می تواند پوست شما را هیدراته کند و به آن نرمی و لطافت ببخشد.
 • چنانچه به دلایل کاری و غیره زیاد به سفر می روید، استفاده از میسلار واتر نسبت به استفاده از چندین پاک کننده برای مقاصد متفاوت، می تواند در چمدان شما جای کمتری را اشغال کند و در نتیجه سبک تر سفر کنید

 

عناصر تشکیل دهنده میسلار واتر 

یسلار واتر از میسل‌ها، یعنی ذرات لیپیدی پاک کننده که به صورت سوسپانسیونی در آب معلق شده‌اند، تشکیل شده است.

رازهایی راجع به میسل‌ها:

میسلها، هر دو ویژگی آب‌گریزی و آب‌دوستی را دارند؛ این بدان معنی است که آن‌ها می‌توانند کثیفی، ناخالصی و آرایش صورت را از بین ببرند.

ظاهر میسل مانند آب شفاف است؛ اما وقتی با پوست تماس پیدا می‌کند، متوجه می‌شوید که این محصول ترکیبات پیچیده‌ی بیشتری دارد.

میسل‌های موجود در میسلار واتر عملکردهای مختلفی دارد؛ از جمله کمک به از بین بردن آرایش، پاک‌سازی صورت و مرطوب کردن پوست. میسل، مانند آهن‌ربا، بدون نیاز به سابیدن شدید کثیفی، چربی و آرایش را از سطح پوست‌تان جدا کرده و بدون آن‌که پوست‌تان را خیلی خشک کند، آن را تمیز و آب‌رسانی می‌کند.

میسل‌ها آن‌چنان کامل بوده که حتی می‌توانند آرایش‌های ماندگار مانند ریمل ضد آب را نیز پاک کنند.

دلیل خاص بودن فرمول میسلار واتر در مهندسین مشاور

یسلار واتر، نوعی پاک‌کننده و تمیزکننده‌ی صورت است. 

برخلاف پاک کننده‌هایی که به شکل فوم یا لوسیون بودند، میسلار واتر ظاهری شبیه به آب داشته و نیازی به شستشو ندارد.

میسلار واتر به یک وسیله جانبی نیاز دارد؛ به جای این که از این محصول مستقیماً روی صورت‌تان استفاده کنید، آن را روی پدهای پنبه‌ای ریخته و روی صورت‌تان بمالید.

می‌توانید آرایش و آلودگی پوست‌تان را (که میسلار واتر از صورت‌تان پاک کرده است) روی پد مشاهده کنید.

اکنون که دانستید میسلار واتر چیست ، خوب است به این نکته هم توجه کنید که میسلار واتر فرمولاسیونی ملایم دارد و به پوست آسیب نمی‌رساند.

در حالی که سایر پاک کننده‌ها ممکن است باعث از بین رفتن رطوبت پوست‌تان شوند، میسلار واتر در واقع می‌تواند به مرطوب شدن و آب‌رسانی آن نیز کمک کند. اگر از هر میکاپ آرتیست مشهوری در مورد محصولات زیبایی که استفاده می‌کند بپرسید، احتمالاً نام «میسلار واتر» را خواهید شنید.

میسلار واتر، چمدان بستن را نیز راحت‌تر کرده است. از آنجایی که شب‌ها برای تمیز کردن صورت‌تان تنها به یک محصول نیاز دارید، فضای خالی زیادی در کیف آرایشیتان خواهید داشت. به دلیل این که میسلار واتر مثل آب روان است، شما می‌توانید مقداری از این محصول را (به اندازه‌ی نیازتان) در یک بطری کوچک ریخته و همراه داشته باشید.

میسلار واتر برای تمامی انواع پوست

سیاری از محصولات مراقبت از پوست، برای همه ی انواع پوست مناسب نیستند. با این وجود، میسلار واتر یکی از معدود مواردی است که برای همه‌ی انواع پوست (از جمله پوست نرمال، حساس، مختلط یا چرب) می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

میسلار واتر با خاصیت پاک کنندگی ملایم و مرطوب کنندگی شناخته شده است. این ویژگی‌ها، میسلار واتر را به یک محصول پوستی محبوب در سراسر جهان تبدیل کرده است.

میسلار واتر نه تنها برای پوستهای حساس به اندازه کافی ملایم است، بلکه نیازی به مالش شدید نیز ندارد؛ به همین دلیل به نواحی حساس پوست، مانند زیر چشم، آسیب نمی‌رساند. از همه مهمتر این که، میسلار واتر برای همه‌ی افراد مناسب است؛ حتی کسانی که پوست حساس دارند. اگر شما هم پوست حساسی دارید، باید بدانید که ساختار پاک کنندگی ملایم میسلار واتر به آبرسانی و تغذیه پوستتان کمک می‌کند.

روش استفاده از میسلار واتر 

 

برای نتیجه‌ی بهتر، از پدهای بزرگ پنبه‌ای استفاده کنید که در اکثر داروخانه‌ها موجود است. آنها به طور معمول به صورت استوانه‌هایی حاوی چند پد پنبه‌ای فروخته می‌شوند.

میسلار واتر (مانند تمام پاک کننده‌های صورت) باید اولین قدم در روتین مراقبت از پوستتان باشد.

برای استفاده از این محصول:

یک پد پنبه‌ای را به پاک کننده آغشته کرده و روی صورت‌تان بکشید؛ این کار را تا زمانی ادامه دهید که هیچ لکه و رنگ جدیدی روی پد ظاهر نشود. برای پاک کردن آرایش چشم، ابتدا مطمئن شوید که پد را به خوبی به پاک کننده آغشته کرده‌اید.

سپس از روشی که «فشردن و نگه داشتن» نامیده می‌شود، استفاده کنید. کافی است پیش از آن که پلک‌تان را پاک کنید، پد را به آرامی روی پلک‌تان فشار داده و آن را برای چند ثانیه در محل نگه دارید. روش «فشردن و نگه داشتن» به میسل‌ها کمک می‌کند تا مانند آهن‌ربا عمل کرده و آرایش، آلودگی و ناخالصی‌های پوستتان را پاک کنند.

کاربردهای دیگر میسلار واتر 

پاک کردن ریمل چشم

برای تمیز کردن ظاهر و دور کردن هرگونه آلودگی از سطح پوست‌

بعد از هر  نوعی فعالیت سنگین ، میسلار واتر می‌تواند کمک کند که سرحال به نظر برسید. 

.

تفاوت کاربرد میسلار واتر‌ها با صابون و شوینده‌های دیگر 

صابون‌ها از دم دستی‌ترین ابزار‌های شست و شوی صورت هستند که حتما همه ما برای پاک‌کردن و شستن پوست خود از آن‌ها استفاده کرده ایم. اما امروزه ثابت شده است که صابون اثرات منفی زیادی بر روی پوست دارد. صابون PH طبیعی پوست را به هم می‌‌زند و موجب خشکی پوست می‌شود و آن را خشک می‌کند.

 

فرمولاسیون تونر 

 

فرمولاسیون تونر

تونر، از آب و ترکیبات دوستدار پوست، مانند گلیسیرین، اسیدها و آنتی اکسیدان‌های فرموله شده در آن تشکیل شده است. زمان مناسب برای استفاده از تونر، پس از پاک کردن آرایش و تمیز کردن صورت با شوینده است.

تونرصورت ، باعث حفظ pH سطح پوست، جمع شدن منافذ باز پوست، از بین رفتن سلول‌های مرده‌ی پوست و آبرسانی به آن می‌شود. علاوه بر این، این محصول می‌تواند پاکسازی بخش‌هایی از صورت را، که سایر پاک‌کننده‌ها قادر به تمیز کردن آن نبوده‌اند، انجام دهد. در نهایت باید به این نکته اشاره کنیم که این محصول، چربی اضافی پوست را از بین می‌برد و باعث نرمی و لطافت پوست می‌شود.

دلیل استفاده از تونر

تونر می‌تواند منافذ پوست را کاهش دهد و سطح پوست را برای محصول بعدی که قصد استفاده از آن را دارید، آماده کند. در برخی مواقع، پس از پاکسازی پوست، صورت کمی خسته و بی‌حال به نظر می‌رسد. تونر به شما اطمینان می‌دهد که پیش از شستشوی صورت با سایر محصولات، این خستگی را تا حدودی از بین می‌برد.

زمان استفاده از تونر

تونر، به این منظور طراحی شده که پوست صورت را برای استفاده از محصولات پوستی بعدی، آماده کند و شما را از شر آلودگی‌هایی که در پوست‌تان باقی مانده است (و با تمیز کردن معمولی روزانه از بین نمی‌رود)، خلاص کند.
برای به حداکثر رساندن اثر بخشی تونر، بهتر است آن را بلافاصله پس از پاکسازی پوست (کمتر از یک دقیقه بعد)، با استفاده از پد پنبه‌ای و به آرامی روی پوست‌تان ماساژ دهید.

تفاوت بین فرمول تونر و فرمول آرایش پاک کن(میسلار واتر) 

آرایش پاک کن و تونر، هر دو بخشی از مراحل روتین روزانه پوست هستند. برای داشتن پوستی بی‌عیب و نقص، باید هر روز روتین‌های مراقبت از پوست را انجام دهید.

مهم نیست در چه سنی هستید و چه نوع پوستی دارید؛ برای داشتن پوستی سالم، روتین‌های مراقبت از پوست در هر شرایطی لازم و ضروری هستند.

تونر و میسلار واتر هر دو برای تمیز کردن و پاکسازی پوست صورت مورد استفاده قرار می‌گیرند.

میسلار واتر، پاک‌کننده‌ی آرایش صورت (از جمله آرایش چشم) است و صورت را تمیز می‌کند. این محصول، جایگزین انواع پاک‌کننده‌های آرایش (مانند روغن‌ها، لوسیون‌ها و…) و همچنین پاک‌کننده‌های آرایش چشم است.

شما می‌توانید پس از پاک شدن آرایش، برای تمیز کردن پوست صورت‌تان، از تونر استفاده کنید. مرحله‌ی بعدی آبرسانی پوست، پس از استفاده از تونر، استفاده از نوعی کرم است.

ساختار تونر و میسلار واتر، با یکدیگر متفاوت است. میسلار واتر، روغنی است؛ بنابراین پس از استفاده از این محصول، پوست چرب می‌شود.

ساختار روغنی میسلار واتر، باعث ایجاد خاصیت پاک‌کنندگی آرایش در این محصول می‌شود. این در حالی است که تونر، اصلاً چرب نیست. انواع مختلفی از تونرها وجود دارد که برای همه‌ی انواع پوست مناسب است و با تمامی سلیقه‌ها، سازگاری دارد.

میسلار واتر، از مولکول‌های میسلار تشکیل شده است؛ به همین دلیل، این محصول می‌تواند روی همه‌ی انواع پوست، مورد استفاده قرار گیرد. توجه داشته باشید که بسیاری از تونرها نیز قابلیت استفاده روی تمامی انواع پوست را دارند.

با توجه به کاربرد میسلار واتر و تونر، می‌توانید از این دو محصول، در دو نوبت (صبح و بعد از ظهر) استفاده کنید. تاکنون هیچ اثر مضری برای دو بار استفاده از این محصولات در طول روز، مشاهده نشده است.

نحوه استفاده از میسلارواتر و تونر 

پیش از استفاده از هر محصول دیگری، از میسلار واتر استفاده کنید. این کار، اولین گام در روتین مراقبت از پوست محسوب می‌شود. مقداری از میسلار واتر را روی پنبه بریزید و آن را به آرامی روی پوست صورت‌تان بکشید تا تمیز شود. صورت‌تان را با شوینده‌ی صورت بشویید و پس از آن، از تونر استفاده کنید.

تونر، به بسته شدن منافذ پوست و احیای رطوبت از دست رفته‌ی آن در فرآیند پاکسازی، کمک می‌کند؛ علاوه بر این، موجب تمیزی، درخشندگی و سلامت پوست‌تان نیز می‌شود. پس از انجام این کار، با استفاده از یک مرطوب‌کننده، روتین‌تان را ادامه دهید.

کلام آخر

اگر به تازگی وارد دنیای میسلار واتر شده‌اید، به شیوه‌ی نوین روتین پاک‌سازی پوست خوش آمدید. با توجه به تاثیر به سزای این نوع پاک کننده روی پوست و سهولت استفاده از آن که نیازی به شستشو ندارد، احتمالا به دنبال شوینده‌ی دیگری نخواهید رفت.

میسلار واتر یک محصول منحصر به فرد برای پاکسازی پوست از آلودگی های محیطی است. هم چنین می توان از این محصول بهداشتی برای پاک کردن آرایش صورت و چشم استفاده کرد.

این محصول بدون اینکه پوست صورت را خشک کند، مواد آرایشی سنگین، ضدآفتاب، آلودگی های ناشی از تعریق و چربی اضافی پوست را از بین می برد و پوست را شاداب و شفاف می کند. پس از استفاده از این محصول هیچ نیازی به آبکشی وجود ندارد بنابراین به راحتی می توان از آن در خارج از خانه، در طبیعت، باشگاه ورزشی و… استفاده کرد.

گروه مهندسین مشاور مفتخر است در زمینه ی ارایه ی فرمولاسیون میسلار واتر/آموزش میسلار واتر/فرمول میسلار واتر در قالب فرمولاسیون و روش تولید در خدمت علاقمندان به تولید می باشد .

 

برای فرمولاسیون محصول مد نظر خود فقط یکبار هزینه کنید .فرمولاسیون های ارايه شده توسط گروه مهندسین مشاور قابل رقابت با برترین برندهای داخلی و خارجی می باشد. 

 

برای تهیه فرمول میسلار واتر با ما در تماس باشید

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *