فرمولاسیون جرمگیر/پاک کننده چند منظوره

فرمولاسیون جرم گیر چند منظوره/آموزش تولید جرم گیر چند منظوره/فرمول پاک کننده

فرمولاسیون جرم گیر چند منظوره/آموزش تولید جرم گیر چند منظوره

 

 

شرکت مهندسین مشاور مفتخر می باشد با تجربه چندین ساله فعالیت های صنعتی و آزمایشگاهی خود را در قالب بهترین فرمولاسیون جرم گیر چند منظوره/آموزش تولید جرم گیر چند منظوره و تمامی فرمولاسیون محصولات شوینده در اختیار علاقمندان به تولید قرار دهد .

 

هدف از ساخت پاک کننده چند منظوره این بوده است که روی سطوح مختلف و برای انواع مختلف تمیزکاری در گوشه و کنار خانه استفاده شود.

هیچ تعریف و هدف استانداردی برای پاک کننده چندمنظوره وجود ندارد، اما معمولا می‌توان از این پاک کننده به عنوان ضدعفونی کننده، شوینده، چربی زدا و حلال استفاده کرد.

نقش اصلی این پاک‌کننده‌ها، پاک کردن آلودگی‌های قابل مشاهده روی سطوح، پیش از ضدعفونی کردن یا گندزدایی است. مارک‌های مختلف پاک کننده چندمنظوره، ترکیبات متفاوتی دارند و ممکن است روی برخی از سطوح بهتر از برخی دیگر کار کنند.

اگر پاک کننده چندمنظوره شما در تمیز کردن یک قسمت از خانه به آن اندازه که می‌خواهید موثر نیست، مارک دیگری را امتحان کنید. پاک کننده چندمنظوره معمولا حاوی مواد شیمیایی قدرتمندی برای ازبین بردن آلودگی است.

بیشتر مردم این روزها به دلیل شیوع بیماری های خطرناک، به دنبال پاک کننده هایی هستند که با مواد شیمیایی تولید شده باشند.

مهندسین ما توانسته اند با خاصیت چربی زدایی فوق العاده فرمول پاک کننده چند منظوره را به پرطرفدارترین فرمولاسیون در شوینده ها  تبدیل کنند.

 

 

فرمولاسیون جرمگیر چند منظوره

 

نمی‌توان انکار کرد که پاک‌ کننده چندمنظوره انقلابی در کار متخصصان نظافت ایجاد کرده است، چرا که دیگر نیازی به خرید ده‌ها محصول پاک کننده مختلف ندارند؛

محصولاتی که هر یک به ذخیره‌سازی و آموزش مناسب کارکنان نیاز دارند. استفاده از پاک کننده چندمنظوره باعث صرفه‌جویی در زمان، هزینه و فضای شما می‌شود.

همچنین زندگی کارکنان نظافت و نگهداری شما را آسان‌تر خواهد کرد. یک پاک کننده چندمنظوره خوب، گرد و غبار، لکه‌های آب و اثر انگشت را ازبین می‌برد و می‌تواند روی میز و همچنین (در برخی مدل‌ها) روی آینه و پنجره استفاده شود.

به‌عبارت دیگر، می‌توانید تعداد محصولات پاک کننده مورد نیاز خود را از بیش از ۲۰ به ۳ یا ۴ محصول کاهش دهید.

مایع چند منظوره یک پیشنهاد شگفت انگیز برای تمیز کردن سطوح مختلف است. این محصول، به صرفه جویی در زمان و هزینه و همچنین افزایش پاکیزگی محیط کمک می کند، چربی های سخت را از بین می برد و لکه ها را بدون سایش و باقی گذاشتن هر گونه اثری از روی سطوح حذف می نماید.

دانستن اینکه چه زمانی و چگونه از مایع چند منظوره استفاده کنید، یک دغدغه برای علاقه مندان به پاک سازی تخصصی محیط خانه و آشپزخانه است.

مایع چند منظوره را می توان برای انجام کارهای نظافتی مختلف در داخل خانه مانند نظافت کانتر، دیوارهای رنگ شده، لوازم خانگی، تمیز کردن لکه های آهکی به جا مانده بر روی سطوح، حذف چربی از روی سطح استیل گاز، هود، سینک و حتی کاشی ها استفاده نمود.

 

مهمترین تفاوت شرکت مهندسین مشاور با سایر شرکت ها

 

 ارائه ی فرمول های جدید و با کیفیت  و تامین  مواد  اولیه مورد نیاز شما 

نشان دادن راهکار برای تولیدی بدون نیاز به تجهیزات صنعتی

تا سالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت 

به روز رسانی فرمولاسیون جرم گیر چند منظوره/آموزش تولید جرم گیر چند منظوره را برای شما انجام می دهد.

 همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

 

ویژگی های فرمولاسیون جرم گیر چند منظوره در مهندسین مشاور

 

  •  تمیزکننده فوق‌العاده قوی است
  • به دلیل فرمولاسیون فوق العاده قدرتمند این محصول، به راحتی قدیمی‌ترین لکه‌ها از بین رفته و در سریع‌ترین زمان ممکن سطوح مورد نظر پاک و تمیز می‌گردند.
  • فرمولاسیون این محصول با قدرت چربی‌گیری بالایی که دارد تمامی جرم‌ها را از روی سطح موتور پاک می‌کند و مناسب برای استفاده بر روی هر سطحی نیز می‌باشد.
  • دارای قدرت پاک کنندگی قوی
  • قابل استفاده برروی هر سطحی
  • از بین برنده قوی روغن و گریس
  • فاقد بو و گاز بودن

 

ترکیبات پاک کننده (جرم گیر ) چندمنظوره در مهندسین مشاور

پاک کننده‌ های چندمنظوره حاوی مخلوطی از عوامل فعال سطحی آنیونی و غیر یونی، فسفات‌های پلیمری یا سایر عوامل جداسازی، حلال‌ها، مواد هیدروتروپیک، ترکیبات پلیمری، بازدارنده‌های خوردگی، مواد محافظ پوست و گاهی عطر و رنگ هستند. گ

اهاً عوامل بیزارگر مانند دناتونیوم به محصولات پاک کننده اضافه می‌شود تا حیوانات و کودکان خردسال را از مصرف آن‌ها منصرف کند.

برخی از پاک کننده ها حاوی حلال‌های آلی محلول در آب مانند گلیکول اترها و الکل‌های چرب هستند که باعث ازبین رفتن روغن، چربی و رنگ می شوند. مواد افزودنی ضدعفونی کننده نیز شامل ترکیبات آمونیوم کواترنر، مشتقات فنل، الکل‌های ترپن (روغن کاج)، آلدئیدها و محصولات چگالشی آلدهید آمین می‌شود.

پاک کننده های چندمنظوره معمولاً محلول‌های غلیظی از عوامل فعال سطحی و نرم کننده‌های آب هستند که باعث افزایش شدت رفتار عامل فعال در آب سخت می شوند.

عوامل فعال سطحی معمولی آلکیل بنزن سولفونات‌ها‌، یک شوینده آنیونی و الکل‌های چرب اصلاح‌شده هستند. نرم کننده آب نیز معمولا سدیم تری فسفات است.

پاک کننده‌های چندمنظوره در مقابل آلودگی‌های رایج موثر هستند. محلول‌های ضعیف آن‌ها معمولا خنثی یا به مقدار کمی قلیایی است و برای استفاده روی اکثر سطوح بی‌خطر به‌شمار می‌روند.

فرمولاسیون جرم گیر/پاک کننده چند منظوره

 

آموزش تولید جرم گیر چند منظوره

به بیان ساده، یک مایع  چند منظوره(همه منظوره)، به اندازه ای ملایم است که به سطوح آسیب نرساند و بقدری موثر است که لکه، کثیفی و یا چربی بر روی سطوح باقی نگذارد. مایع چند منظوره ممکن بیش از یک نوع ترکیب شیمیایی داشته باشد و بصورت تخصصی برای سطوح خاصی پیشنهاد شود.

معمولا در ترکیبات مایع چند منظوره، از مواد ضد عفونی کننده، چربی زدا و پاک کننده های ملایم استفاده می کنند. با یک پاک کننده چند منظوره می توان سطوح مختلف از جمله شیشه، سرامیک، استیل و لمینت را به طور موثر تمیز کرد.

تفاوت فرمول پاک‌کننده چندمنظوره با فرمول پاک کننده همه‌کاره 

کلمه‌های چندمنظوره و همه‌کاره بر روی برچسب‌های محصولات بهداشتی در نگاه اول، گیج‌گننده یا بی‌اهمیت به نظر می‌رسند. اما با دانستن تنها یک نکته‌ متوجه خواهید شد که آگاهی از معنای چنین کلماتی در انتخاب یک شوینده‌ی مناسب به شما کمک خواهد کرد.

هر دوی این پاک‌کننده‌ها برای پاکسازی انواع سطوح طراحی شده‌اند و در بسیاری از کارهای نظافت منزل کاربرد دارند. هرچند دستورا‌لعمل ثابتی برای این نوع از محلول‌ها وجود ندارد، اما معمولاً به عنوان ضدعفونی‌کننده، چربی‌زدای قوی و حلال بسیاری از ترکیبات مقاوم استفاده می‌شوند.

فرمول پاک‌کننده‌های همه‌کاره:

در برند‌های مختلف ترکیبات متغیری دارند؛ یعنی در پاکسازی بعضی از سطوح قوی‌تر عمل می‌کنند. به طور مثال بعضی از شوینده‌های همه‌کاره برای چربی‌ها و سوختگی‌های مانده روی گاز حلال قوی‌تری هستند و بعضی از آ‌نها بیشتر مناسب سطوح حساسی مثل سرامیک‌ها هستند.

اگر بعضی از همه‌کاره‌ها شوینده‌ی خوبی برای قسمت‌هایی از خانه شما نبود، می‌توانید با توجه به ترکیبات شوینده از دستورالعمل‌های دیگری استفاده کنید. مهم‌ترین ویژگی و تفاوت پاک‌‌کننده‌های همه‌کاره، قابل استفاده بودن آن‌ها برای تمامی سطوح است.

آن‌ها برای تمیزکردن کف‌‌پوش‌های مختلف، پیشخوان آشپزخانه‌ها، اجاق گاز، یخچال و میزهای ناهارخوری یا کمد‌ها و تخت‌خواب‌ها به کار می‌روند.

 شوینده‌ها یا پاک‌کننده‌ چند منظوره:

با وجود قدرت بیشتر در پاک‌کنندگی به کار همه‌ی سطوح نمی‌آیند. ترکیبات موجود در این محصولات به قدری قوی است که بهتر است برای سطوحی مثل شیشه به کار نرود.

این محصول باعث باقی ماندن رد شوینده روی سطح و یا خط انداختن شیشه‌ها می‌شود. بهترین محلول برای پاک کردن سطوح شیشه‌‌ای استفاده از مایع شیشه پاک کن یا شوینده‌های دست ساز خانگی است.

نوعی از چندمنظوره‌ها وجود دارد که برای سطوح عمودی هم به راحتی قابل استفاده است و شره نمی‌کند. این نوع از چند منظوره‌ها با تبدیل محلول شست‌وشو به فوم، احتمال ریزش مایع را به صفر می‌رسانند.

همچنین به علت خاصیت ضدعفونی چند‌منظوره‌ها می‌توان از آن‌ها برای شست‌وشوی داخل یخچال هم استفاده کرد. فراموش نکنید که پیش از استفاده از هر محصول شوینده‌ای ابتدا آن را روی یک سطح کوچک امتحان کنید. بعضی از محصولات حلالی بسیار قوی هستند و امکان دارد رنگ روی کاشی‌ها یا سطوح رنگی را از بین ببرند.

فرمولاسیون و تولید چندمنظوره ضدعفونی کننده 

 

فرمول پاک کننده چندمنظوره ضدعفونی کننده در مهندسین مشاور  ، محلول سریع و قدرتمندی است که از توان چربی زدایی بسیار بالایی برخوردار است.

این پاک کننده چندمنظوره قادر به تمیز کردن سطوح مختلفی همچون سرامیک، کاشی، دیوار روغنی، اجاق گاز، سینک ظرفشویی، سطوح مختلف چوبی و … است و همچنین می‌تواند لکه های قدیمی و تثبیت شده و لکه های حاصل از دوده را نیز به‌طور موثر ازبین ببرد.

 پاک کننده چندمنظوره تولید شده براساس فرمول مهندسین مشاور ،با توان ازبین بردن ۹۹٫۹٪ میکروب‌ها، نه‌تنها سطوح مختلف را آلودگی‌های قابل مشاهده پاک می‌کند، بلکه برای ضدعفونی کردن سطوح مختلف نیز محصولی ایده‌آل به‌شمار رفته و می‌تواند تنها سلاح موردنیاز شما برای مقابله با ویروس‌ها و میکروب‌هایی باشد که از طریق سطوح منتقل می‌شوند.

رایحه مطبوع این پاک کننده نه تنها فرآیند تمیز کردن سطوح مختلف را لذت‌بخش می‌کند، بلکه عطر تازگی و پاکیزگی را روی سطوح مختلف به‌جای می‌گذارد.

به دلیل فرمولاسیون منحصر به‌فرد و عدم وجود مواد شیمیایی قوی، این مایع پاک کننده به سطوح و وسایل مختلف منزل آسیب نمی‌رساند و می‌توان با اطمینان از آن روی تمام سطوح آلوده استفاده کرد.

 
 

مجموعه مهندسین مشاور یکی از فعال‌ترین مجموعه‌های مشاور، در زمینه فرمولاسیون و آموزش تولید انواع جرم گیر و پاک کننده های چند منظوره و کلیه محصولات شوینده در خدمت شما عزیزان است.

 

موارد کاربرد مایع چند منظوره 

 

تمیز کردن سطح عمومی: مایع چند منظوره برای تمیز کردن سطوح سخت عالی است و میکروب ها، کثیفی ها و آلودگی های این سطوح را براحتی پاک می کند. قبل از استفاده از یک ضد عفونی کننده، سطح را با یک پاک کننده عمومی تمیز کنید. این کار ذرات بزرگ‌تر را از سطح پاک می‌کند و به ماده ضدعفونی‌کننده اجازه می‌دهد تا به طور مؤثرتری عمل نماید.

پیشخوان آشپزخانه: از پاک کننده همه منظوره می توان در انواع پیشخوان استفاده کرد. 

شیشه و آینه: هنگامی که شیشه پاک کن در دسترس ندارید، پاک کننده چند منظوره یک جایگزین عالی برای این سطوح است. 

لمینت و استیل: مقداری از مایع چند منظوره را بر روی سطوح شیشه ای، لمینت و استیل اسپری کنید و بر روی آن دستمال بکشید، از نتیجه متعجب خواهید شد. اکثر پاک کننده های چند منظوره به عنوان ضد عفونی کننده نیز عمل می کنند.

سطوح حمام: مانند سطوح آشپزخانه، مایع چند منظوره برای برای تمیز کردن سطوح وان و دوش نیز قابل استفاده است. برای حذف رد کف صابون، باید اجازه دهید پاک کننده مدت طولانی تری روی سطوح بماند.

صفحه اجاق گاز: همانطور که می دانید، تقریبا غیر ممکن است که از پاشیدن چربی و روغن در آشپزخانه جلوگیری کنید. با این حال، برای تمیز کردن نیازی به استفاده از مواد چربی‌ زدای غلیظ نیست؛ چراکه، مایع چند منظوره می تواند به همان اندازه موثر باشد. بخاطر اینکه چربی روی صفحه اجاق گاز تحت حرارت قرار گرفته، پاک کردن آن سخت است، بنابراین اجازه دهید مایع چند منظوره حدود ۵ دقیقه روی سطح مورد نظر بماند و سپس با دستمال خشک محل را تمیز نمایید.

هود: درست مانند اجاق گاز، هود روی اجاق گاز نیز می تواند محل تجمع چربی و روغن باشد. پاک کننده چند منظوره را روی محل مورد نظر اسپری کنید و مقداری صبر نمایید تا لکه های چربی را در خود حل کند و سپس محل را دستمال بکشید.

فضای داخلی خودرو: داشبورد و کنسول خودرو مورد بعدی است که پاک کننده همه منظوره برای تمیز کردن آن پیشنهاد می گردد. به دلیل وجود قطعات الکتریکی در ماشین، پیشنهاد می شود پاک کننده را روی یک پارچه میکروفیبر اسپری کنید و سپس روی سطوح بکشید. به این ترتیب، از خیس شدن غیر ضروری قطعات حساس جلوگیری می کنید.

 

فرموسیون مایع جرم گیر چند منظوره در مهندسین مشاور پاک کننده ای با قدرت بالا جهت از بین بردن انواع رسوبات و لکه های برجای مانده روی شیرآلات، سینک ظرفشویی و توالت و حمام می باشد. این محصول تولید شده بر طبق فرمولاسیون خاص ما با از بین بردن رسوبات موجود دور سینک ظرفشویی و شیرآلات سبب ایجاد براقیت و درخشندگی بیشتر می شود. همچنین این مجموعه با ارایه ی فرمولاسیونی متمایز محصولی بدون ایجاد خوردگی ناشی از ترکیبات اسیدی سرویس های بهداشتی و حمام را پاکیزه و ضد عفونی کرده و به سطوح سرامیکی آن هیچ آسیبی نمی رساند.

 

فرمولاسیون جرم گیر چند منظوره

فرمولاسیون مایع پاک کننده چند منظوره برای کلیه سطوح قابل شستشو به جز شیشه و طلق مناسب است .سطوح گاز ، مایکروویو ، یخچال ، کابینت ، سینک ظرفشویی ، سرامیک ، رادیاتور شوفاژ ، هود ، سرویسهای بهداشتی ، سطوح دیوار ، کاشی و سطوح فلزی از جمله موارد مصرف این مایع چند منظوره میباشد.

 

کلام آخر

فرمول مایع جرم گیر در مهندسین مشاور ، تنها فرمولاسیون جرم گیر موجود در بازار ایران است که برای حفظ سلامت افراد و محیط زیست، توانسته است با حفظ کیفیت، بسیاری از ترکیبات شیمیایی مضر همچون فرمالین ، ا.د.ت.آ ، آمونیاک، کلر، فسفات ها، اوره و الکل ها را از محصولات خود حذف نماید.

همانطور که گفتیم آمونیاک، کلر و الکل ها برای سلامتی بسیار مضر هستند و فرمالین که به عنوان نگهدارنده در شوینده‌ها استفاده می‌شود، موجب تهوع، بی‌خوابی و صدمه‌های پوستی در افراد می گردد.

از این رو فرمولاسیون مایع جرم گیر،ضد حساسیت بوده و علاوه بر قدرت پاک کنندگی بالا، برای افرادی که از حساسیت‌های پوستی و تنفسی رنج می برند، انتخاب بی‌نظیری می‌باشد. 

گروه مهندسین مشاور مفتخر است در زمینه ی ارایه ی فرمولاسیون جرم گیر چند منظوره/آموزش تولید جرم گیر چند منظوره در قالب فرمولاسیون و روش تولید در خدمت علاقمندان به تولید می باشد .

 

برای فرمولاسیون محصول مد نظر خود فقط یکبار هزینه کنید .فرمولاسیون های ارايه شده توسط گروه مهندسین مشاور قابل رقابت با برترین برندهای داخلی و خارجی می باشد. 

 

 

 

برای تهیه فرمول جرم گیر چند منظوره با ما در تماس باشید

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *