فرمولاسیون لوله بازکن/ فرمول اسید لوله بازکن

اسید لوله بازکنی از جمله موادی است که برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب یا سینک ظرفشویی استفاده می شود.در اینجا شایان ذکر است که بهترین فرمولاسیون لوله بازکن/ فرمول اسید لوله بازکن را از هر نوعی ، شرکت مهندسین مشاور ارایه می دهند.

این اسید ها اغلب در بازار موجود و قابل دسترس می باشد که با توجه به نوع گرفتگی و محلی که قصد استفاده از این مواد را دارید، می توانید نوع اسید لوله بازکن موردنظر را تهیه کنید.

اغلب مردم در منازل و یا محل کار خود با مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب یا گرفتگی چاه مواجه شده اند که این مشکل را با شیوه ها و روش های مختلف برطرف کرده اند که آسان ترین و در دسترس ترین راه استفاده از اسید لوله بازکن می باشد .

منتهی به دلیل اینکه این مواد بسیار خطرناک و مضر می باشد در هنگام استفاده از این مواد باید حداکثر احتیاط را رعایت کرد.

ویژگی فرمولاسیون لوله بازکن/ فرمول اسید لوله بازکن در مهندسین مشاور

  • دارای مواد ضدعفونی کننده و تمیز کننده می باشد.
  • دارای خاصیت از بین برنده بوی زننده و نامطبوع فاضلاب 
  • دارای ترکیبات محلول لوله بازکن محافظت کننده در برابر خوردگی و پوسیدگی لوله ها
  • دارای مواد فعال پاک کننده و از بین برنده انواع چربی ها و رسوبات دیواره لوله ها
  • از بین برنده تخم های سوسک و پشه در اطراف دهانه لوله 
  • قابل استفاده در رفع گرفتگی لوله های دستشویی، حمام، ظرفشویی و… که باعث شده از قویترین محلول لوله بازکن بشود چندمنظوره استفاده کرد.

موارد کاربرد از اسید لوله بازکنی

در مواقعی که دیواره های لوله جرم زیادی گرفته است و آب به سختی از آن عبور می کند خواهید دید که آب به طور کامل تخلیه نشده و بالا می ایستد.

این جرم های اضافی می تواند بر اثر چربی های حاصل از مواد غذایی بوجود آمده باشد و یا گرفتگی لوله می تواند بر اثر گیر کردن مواد غذایی و خورده های اضافی در لوله بوجود آمده باشد.

در این صورت اسید لوله بازکنی می تواند با استفاده از قدرت بالایی که در خورندگی مواد دارد، این مواد را خورد کرده و با عبور آب این مسیر را باز می کند.

در مواقعی که جسمی که در لوله گیر کرده است بر اثر مواد اسیدی خورده می شود می توان از این محلول ها استفاده کرد.

انواع محلول های اسیدی

از انواع محلول های اسیدی می توان به محلول های لوله بازکن,گاز پاک کن,جوهرنمک و سفیدکننده ها اشاره کرد.

راهنمای استفاده از محلول ها

محلول لوله باز کن را داخل راه آب مکانی که دچار گرفتگی شده است می ریزیم.با توجه به اطلاعات روی بسته بندی محصول,درزمان مشخص آب را به صورت قطره ای باز می کنیم تا اسید از درون لوله ها شسته شود.

توجه به زمان بسیار مهم است زیرا اگر بیشتر از لزوم ماده درون لوله ها بماند باعث پوسیدگی و نشت می شود.

در این حین باید مراقب بود که بخار ناشی از اسید وارد مجرای تنفسی فرد نشود.استفاده از ماسک مخصوص و بیرون رفتن از محل در مدت تعیین شده می تواند از این آسیب جلوگیری کند.

در آخر به این موضوع توجه داشته باشید که به نسبت نوع گرفتگی ازین مواد استفاده کنید.

چرا که اگر گرفتگی ناشی از تجمع مو باشد از یک نوع محلول استفاده میشود و اگر ناشی از چربی ها و غذای انباشته شده در راه اب باشد باید از نوع دیگری استفاده کرد.

نکات هنگام استفاده از اسید لوله بازکنی

 

۱٫ هنگام خرید لوله بازکنی به نوع اسید دقت کنید و برای بازکردن گرفتگی های جزئی از اسیدهای قوی استفاده نکنید.

۲٫ هنگام استفاده از اسید لوله بازکنی حتما از دستکش و ماسک و عینک استفاده کنید.

۳٫ هیچ گاه اسید های لوله بازکنی را به صورت غلیط استفاده نکنید چراکه عواقب استفاده از اسید لوله بازکنی هنگامیکه غلظت بالایی داشته باشد، چند برابر شده همچنین این غلظت بالا سبب پوسیدگی و ترکیدگی لوله ها شده و با توجه به هزینه های تشخیص ترکیدگی لوله و بنایی و ساخت و ساز و لوله کشی مجدد، استفاده از اسید لوله بازکنی با غلظت بالا به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

۴٫ اسیدهای لوله بازکنی را دور از دسترس اطفال نگه دارید. از جمله حوادث شایعی که در مورد اسیدهای لوله بازکنی و اطفال اتفاق می افتد این است که کودکان این مایع را با مواد نوشیدنی اشتباه گرفته و با نوشیدن این مواد سمی دچار سوختگی دستگاه گوارش شده و متاسفانه عواقب بدی را همراه خواهد داشت.

 

کلام آخر

شرکت مهندسین مشاور مفتخر است در زمینه ی ارایه ی فرمولاسیون “ فرمولاسیون لوله بازکن/ فرمول اسید لوله بازکن” در قالب فرمولاسیون و روش تولید در خدمت علاقمندان به تولید می باشد.

برای فرمولاسیون محصول مد نظر خود فقط یکبار هزینه کنید .فرمولاسیون های ارايه شده توسط مهندسین مشاور قابل رقابت با برترین برندهای داخلی و خارجی می باشد. 

برای تهیه فرمولاسیون لوله بازکن/ فرمول اسید لوله بازکن با ما  در تماس باشید …

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *