فرمولاسیون پرایمر/فرمول پرایمر/آموزش تولید پرایمر/فرمول پرایمر رنگی

شرکت مهندسین مشاور مفتخر می باشد با تجربه چندین ساله فعالیت های صنعتی و آزمایشگاهی خود را در قالب بهترین فرمولاسیون پرایمر/فرمول پرایمر/آموزش تولید پرایمر/فرمول پرایمر رنگی در اختیار علاقمندان به تولید قرار دهد .

 

مهمترین تفاوت شرکت مهندسین مشاور با سایر شرکت ها

 

 ارائه ی فرمول های جدید و با کیفیت  و تامین  مواد  اولیه مورد نیاز شما 

نشان دادن راهکار برای تولیدی بدون نیاز به تجهیزات صنعتی

تا سالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت 

به روز رسانی فرمولاسیون پرایمر/فرمول پرایمر/آموزش تولید پرایمر/فرمول پرایمر رنگی را برای شما انجام می دهد.

 همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

 

پرایمر یا زیرساز آرایش،یکی از محصولات مراقبت پوست می باشد و برای بانوانی که می‌خواهند آرایشی یکدست و بی‌نقص داشته باشند ،ضروری می باشد.

پرایمر یک انتخاب عالی برای شروع آرایش است.

محصولات آرایشی و مراقبتی در کنار هم، ظاهری یک‌دست‌تر و بی‌نقص‌تر در صورت شما ایجاد می‌کنند و پرایمر یک محصول با دو کاربرد می باشد.

پرایمر جز ابزار آرایشی می باشد که دو نقش را ایفا می کند، هم پوست شما را تازه و شفاف و شاداب می‌کند و هم زیرساز آرایش است و باعث می‌شود که محصولات آرایشی، بهتر روی پوست بخوابد.

 

فرمول انواع پرایمر

 

ویژگی های فرمولاسیون پرایمر در مهندسین مشاور

 

  • جلوه نهایی مرطوبی روی پوست ایجاد می‌کند.

 

  • نمود منافذ بزرگ پوست را به حداقل می‌رساند.

 

  • فرمولاسیون آن مبتنی بر سیلیکون است.

 

  • باعث افزایش ماندگاری آرایش به مدت ۳ تا ۶ ساعت می‌شود.

 

  • فرمولاسیونی با تولید مقرون به صرفه را داراست.

 

بهترین مارک پرایمر صورت میبلین

 

فرمولاسیون پرایمر یا زیرساز آرایش

 

پرایمر، لایه زیرین آرایش ما را تشکیل می‌دهد و کمک می‌کند که مواد آرایشی، ثابت بمانند و بافتی یکدست داشته باشند.

البته پرایمرها علاوه بر زیرسازی آرایش و آماده کردن پوست برای آرایش، ویژگی‌های متعددی دارند که جنبه‌ی مراقبتی دارد.

حتی استفاده از برخی پرایمرها به تنهایی، می‌تواند ظاهری جذاب‌تر و یک‌دست‌تر به پوست صورت بدهد.

این ویژگی به خصوص برای کسانی که اهل آرایش‌های غلیظ نیستند و فقط می‌خواهند پوستی با ظاهری شفاف و یکدست داشته باشند، مناسب است.

اگر می‌خواهید آرایشی یک‌دست‌تر و پرجلاتر داشته باشید و انجام گریم مانند یک حرفه ای را تجربه کنید پرایمر یکی از آن محصولات آرایشی است که حتما باید از آن استفاده کنید.

بسته به نوع پرایمری که استفاده می‌کنید، علاوه بر ایجاد نرمی و درخشش در آرایش می‌توانید از خواص مراقبتی این محصولات بهره‌مند شوید.

در حقیقت پرایمر، کاربردی دوگانه دارد. هم زیرساز آرایش است و هم جنبه مراقبت از پوست دارد.

 

فواید پرایمر برای پوست

 

۱٫ضدپیری

 

همه ما به دنبال اکسیر جوانی هستیم. پرایمر تا حدودی می‌تواند این آرزو را به واقعیت تبدیل کند!

در تهیه پرایمرها از محصولات ضد چروک و ضد پیری پوست استفاده می‌شود. استفاده از این محصول، برق و نشاط پوست‌های جوان و تازه را به پوست صورت شما برمی‌گرداند. با استفاده از پرایمر، پوست شما جوان و شاداب به نظر می‌رسد.

۲٫روشن کردن پوست

 

یکی دیگر از ویژگی‌های پرایمرها که البته از محصولی به محصول دیگر، متفاوت است، ویژگی روشن‌تر کردن پوست است.

گاهی پوست ما به دلایل مختلف، تیره و کدر می‌شود. زیرساز آرایش، محصول خوبی برای درخشان‌تر کردن و روشن کردن پوست است. حتی اگر پرایمر را به تنهایی استفاده کنید، می‌توانید از این ویژگی‌ آن بهره‌مند شوید.

این محصول، نوعی نرم‌کننده پوست است. قبل از زدن کرم پودر باید از پرایمر استفاده کنید تا سطحی صاف و یکدست برای آرایش داشته باشید. نرم بودن پوست، باعث می‌شود که مواد آرایشی، به طور صاف و یکدست روی پوست قرار بگیرد و ظاهری مخملی و زیبا داشته باشد. علاوه بر این، باعث می‌شود که آرایش شما مدت بیشتری دوام داشته باشد.

۳٫تصحیح رنگ

 

قبل از آرایش، همه به دنبال تصحیح رنگ پوست هستند. پرایمر به خوبی این کار را انجام می‌‌دهد.

بعضی از نواحی پوست گاهی به دلایل مختلف تیره‌تر می‌شود یا حتی ممکن است بعضی از قسمت‌های پوست قرمز شود. با کمک پرایمرها می‌توانید بسیاری از این ناهماهنگی‌ها در رنگ پوست را بپوشانید و پوستی یکدست و صاف داشته باشید و در نهایت جذابیت بیشتر آرایش شب را تجربه کنید.

۴٫مرطوب‌کننده

 

پرایمرها خاصیت مرطوب‌کنندگی دارند. کرم‌های مرطوب‌کننده جزو پر مصرف‌ترین محصولات مراقبت پوست هستند.

تقریبا همه با هر نوع پوستی، به مرطوب‌کننده نیاز دارند. پرایمرها می‌توانند کار مرطوب‌کننده را نیز انجام دهند. به خصوص برای روزهای طولانی و شب‌های طولانی که پوست زیر لوازم آرایشی برای ساعت‌ها باقی می‌ماند.

نحوه استفاده از پرایمر

 

نحوه استفاده از پرایمر

ابتدا صورت خود را کاملا بشویید و خوب تمیز کنید.

بعد از شستن و خشک کردن پوست، مقدار کمی از پرایمر را روی پوست صورت بگذارید و با نوک انگشت آن را روی صورت پخش کنید. می‌توانید پرایمر را بعد از مرطوب‌کننده استفاده کنید. ولی چون پرایمر خاصیت مرطوب‌کنندگی دارد، نیازی به استفاده از مرطوب‌کننده نیست.

پرایمر رامی‌توانید قبل از کرم‌ پودر استفاده کنید. ولی اگر اهل آرایش‌های ملایم هستید و دوست ندارید صورت‌تان را کاملا با لایه ضخیمی از کرم‌ پودر بپوشانید، می‌توانید کرم پودر و پرایمر را با هم ترکیب کنید و بعد استفاده کنید.

انتخاب با توجه به نوع پوست

 

در انتخاب پرایمر هم باید مث انتخاب فیکساتور نوع پوستتان را در نظر داشته باشید. علی رغم تفاوت پرایمر و پودر فیکس، در هر دو پارامتر پوستتان را باید در نظر داشته باشید تا پرایمر یا پودر فیکس کامل بر روی پوست شما بشیند.

پرایمرها انواع مختلفی دارند. همین تنوع باعث می‌شود که انتخاب‌های زیادی پیش روی شما باشد و بتوانید محصولات مختلفی با توجه به نوع پوست خود انتخاب کنید.

افرادی که پوست‌ چرب دارند بهتر است که از پرایمرهای مات‌کننده استفاده کنند. این پرایمرها، برق پوست ناشی از چربی را جذب می‌کند و مانع از این می‌شود که پوست شما بعد از مدتی، براق شود.

اگر پوست خشک دارید، باید از پرایمرهایی استفاده کنید که حاوی مرطوب‌‌کننده هستند. این پرایمرها، رطوبت پوست را حفظ می‌کنند و ظاهری سرزنده و شاداب به پوست می‌دهند.

 

فرمول پرایمرهای رنگی

پرایمرهای رنگی

پرایمرهای رنگی، برای اصلاح رنگ پوست به کار می‌روند. مثلا فرض کنید که به دلیل جوش یا برافروختگی پوست، هاله‌ای قرمزرنگ روی پوست صورت‌تان ایجاد شده است. با پرایمرهای سبزرنگ می‌توانید در رنگ پوست خود، تعادل ایجاد کنید.

پرایمرهای رنگی، پوست شما را رنگ نمی‌کنند بلکه رنگ آن را متعادل و اصلاح می‌کنند.

 

آموزش تولید پرایمر را از مهندسین مشاور بخواهید

 

پرایمر چند رنگ

 

نوع دیگری از پرایمرها، پرایمرهای چند رنگ هستند. هر کدام از رنگ‌های تشکیل‌دهنده‌ی آن، تاثیر متفاوتی روی پوست دارد. با داشتن این پرایمرها با یک تیر چند نشان می‌زنید و می‌توانید نواقص پوست را تا حد زیادی پوشش دهید.

 

انواع پرایمرهای رنگی

 

پرایمر بنفش

پرایمر بنفش به کمک افرادی می‌رود که دارای پوستی با ته مایه زرد هستند. این افراد می‌توانند از این محصول در نواحی که زردی پوست آن‌ها آزاردهنده است استفاده نمایند. در این حالت تا  حد زیادی می‌توانید بی‌حالی چهره خود را از بین ببرید.

پرایمر زرد

پرایمر زرد برای افرادی با پوست‌های سبزه مناسب است. این محصول به چنین افرادی کمک می‌کند تا بتوانند روشنی پوست خود را افزایش دهند. در این حالت می‌توانند داشتن پوستی درخشان و به دور از کدری را تجربه کنند.

در کاربرد دیگر این محصول می‌توان به پوشاندن جوش‌های سرسیاه اشاره نمود. برای این کار کافیست مقداری از این محصول را روی جوش بزنید و آن را بلند کنید. بعد از آن متوجه پنهان شدن جوش خواهید شد.

 

پرایمر سبز

رنگ سبز در چرخه رنگی در مقابل رنگ قرمز قرار می‌گیرد. در واقع خنثی‌کننده رنگ قرمز، سبز می‌باشد. با استفاده از این اصل نیز پرایمر سبز تولید شده است. کاربرد این محصول برای از بین بردن قرمزی پوست و خنثی کردن آثار قرمزی ناشی از آفتاب سوختگی است. به همین خاطر اگر پوست شما به دلیل التهابات پوستی قرمز شده است باید از رنگ سبز این محصول در هنگام زیرسازی استفاده نمایید.
همچنین می‌توانید از آن برای جای جوش‌های قرمز و ملتهب استفاده کنید. با این کار می‌توانید به راحتی آثار آن را بپوشانید.

پرایمر صورتی

اگر احساس می‌کنید پوستتان دیگر شادابی قبل را ندارد، توصیه ما استفاده از پرایمر صورتی است. این محصول می‌تواند تا حد زیادی روشنی پوستتان را افزایش دهد و درخشندگی را به آن برگرداند. 

همچنین از این محصول می‌توانید برای از بین بردن و پوشاندن لک‌های پوستی استفاده نمایید. این محصول قادر است لک‌های پوستی شما را در هر وسعتی بپوشاند و چهره شما را روشن کند.

آموزش ساخت پرایمر بی رنگ/شفاف

 

پرایمر بی‌رنگ نیز یکی از انواع این محصول است. ماهیت این ابزار به صورت ژلی شفاف و بی‌رنگ است. پایه مواد موجود در آن نیز از سیلکا و آب می‌باشد.
این ابزار برای افرادی مناسب است که از پوست خود راضی هستند و ایرادی در آن نمی‌بینند. این افراد فقط می‌خواهند تا حدی شادابی پوست خود را دریابند. به همین خاطر استفاده از پرایمر به تنهایی برای این افراد توصیه می‌شود.

البته اگر می‌خواهید آرایشی سنگین انجام دهید، بهتر است از این محصول به عنوان زیرساز آرایش خود استفاده کنید. نحوه استفاده از پرایمر بی‌رنگ نیز به راحتی قابل انجام است. شما می‌توانید با استفاده از اسفنج از این محصول استفاده نمایید.

کاربرد پرایمر های رنگی /شفاف

 

 

 

عکس پرایمر

۱٫رفع ایرادات پوستی

ممکن است از تیرگی پوست خود ناراحت باشید یا جای جوش برای شما آزاردهنده باشد. در این حالت پیشنهاد ما این است تاثیر پرایمر در رفع ایرادات پوستی را نادیده نگیرید. 

استفاده از انواع رنگی به شما کمک می‌کند تا نوعی از ایرادات پوستی را رفع کنید. به عنوان مثال رنگ سبز این محصول می‌تواند قرمزی‌های صورت که در اثر آفتاب به وجود آمده‌اند را بپوشاند. 
همچنین برای رفع تیرگی‌ها مانند تیرگی زیر چشم می‌توانید از رنگ زرد یا صورتی استفاه کنید.

۲٫روشن کنندگی پوست

یکی از فواید پرایمر، خاصیت روشن‌کنندگی پوست است. این محصول به صورت پایه‌ای می‌تواند تا حدودی پوست شما را روشن کند. این خاصیت در اکثر محصولات این دسته قرار دارد و علت آن نیز وجود ترکیباتی بدین منظور است. البته اگر بخواهید پوستتان روشن‌تر شود و شادابی خود را به دست آورد، می‌توانید از رنگ صورتی این محصول استفاده نمایید.

 

کاربرد و تاثیر پرایمر در روشن کنندگی پوست

مهمترین مزیت پرایمرها

 

این محصول به عنوان زیرساز آرایش استفاده می‌شود. علاوه بر مزایایی مانند رفع ایرادات و روشن‌سازی پوست، می‌تواند میزان چربی منافذ باز پوست را نیز کنترل کند. در این حالت به منافذ پوست شما اجازه نمی‌دهد تا بیشتر از حد مجاز، ترشح چربی داشته باشد. در این حالت حتی اگر پوست بسیار چربی نیز داشته باشید در صورت انتخاب بهترین پرایمر برای پوست چرب می‌توانید آرایشی بادوام را تجربه کنید.

 

افتخار ما اینست که فرمولاسیون پرایمر/فرمول پرایمر/آموزش تولید پرایمر/فرمول پرایمر رنگی با کیفیت و پارامترهای عالی در اختیار تولید کننده قرار دهیم و آسانی در تولید بدون نیاز به تجهیزات صنعتی را آموزش دهیم.

 

سخن آخر

 

گروه مهندسین مشاور مفتخر است در زمینه ی ارایه ی فرمولاسیون پرایمر/فرمول پرایمر/آموزش تولید پرایمر/فرمول پرایمر رنگی در قالب فرمولاسیون و روش تولید در خدمت علاقمندان به تولید می باشد .

 

برای فرمولاسیون محصول مد نظر خود فقط یکبار هزینه کنید .فرمولاسیون های ارايه شده توسط گروه مهندسین مشاور قابل رقابت با برترین برندهای داخلی و خارجی می باشد. 

 

برای تهیه فرمول پرایمر با ما در تماس باشید

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *