فروش آلومینیوم کلرو هیدرات (ACH)/فروش محلول ضد تعریق ارزانتر از همه جا

شرکت مهندسین مشاور مفتخر می باشد با تجربه ی چندین ساله خود در فروش آلومینیوم کلرو هیدرات (ACH)/فروش محلول ضد تعریق ارزانتر از همه جا و  فروش انواع مواد شیمیایی در خدمت شما عزیزان باشد.

 

آلومینیوم کلروهیدرات

 (ACH) ماده ای در گروه نمک‌های آلومینیومی است. و به عنوان عنصر فعالی در ضدتعریق ها استفاده می شود. آلومینیوم کلروهیدرات طبیعی موجود است و بصورت صنعتی نیز قابل تولید است. 

آلومینیوم کلرید(به انگلیسی: Aluminum chloride) یک ترکیب معدنی است که از دو عنصر آلومنیوم و کلر ساخته شده‌است.

آلومینیم کلرید اگرخالص باشد سفید رنگ وجامد است. این ماده تحت تأثیرگرما تصعید می‌شود و درمجاورت رطوبت، بخشی ازآلومینیم کلرید بی آب تجزیه و گازهیدروژن کلرید آزاد می‌شود.

این نمک را نخستین باردرسال۱۸۲۵ ارستد تهیه کرد. او گازکلررا از روی مخلوطی ازآلومین و کربن عبورداد و بخارات آلومینیم کلرید تشکیل شده را به مایع تبدیل نمود.

امروزه نیزازنظراصولی ازفرایند مشابهی برای تهیه تجارتی آلومینیم کلرید استفاده می گردد.

کلرید آلومینیوم (AlCl3) ، همچنین به عنوان تری کلرید آلومینیوم شناخته می شود ، ترکیباتی را با فرمول AlCl3 (H2O) n توصیف می کند( n = 0یا ۶). 

آنها از اتمهای آلومینیوم و کلر به نسبت ۱: ۳ تشکیل شده اند و یک فرم نیز حاوی شش آب هیدراتاسیون است. هر دو ماده جامد سفید هستند ، اما نمونه ها اغلب با کلرید آهن (III) آلوده می شوند و به آنها رنگ زرد می دهد.

ماده بی آب از نظر تجاری مهم است. دارای نقطه ذوب و جوش کم است. این ماده عمدتا در تولید فلز آلومینیوم تولید و مصرف می شود ، اما مقادیر زیادی نیز در سایر مناطق صنایع شیمیایی استفاده می شود.

 این ترکیب اغلب به عنوان اسید لوئیس ذکر می شود. این نمونه ای از یک ترکیب غیر آلی است که به طور برگشت پذیر از یک پلیمر به یک مونومر در دمای ملایم تبدیل می شود.

فروش آلومینیوم کلروهیدرات Aluminium chlorohydrate از نمکهای آلومینیوم محلول در آب با فرمول AlnCl (3n-m) (OH) m است. این ماده در لوازم آرایشی به عنوان ضد عرق استفاده می شود.

نام های دیگر آلومینیوم کلروهیدرات (Aluminium chlorohydrate)

 

 آلومینیوم کلروهیدرات که با نام های تجاری (اکسی کلرید آلومینیوم ، پلی آلومینیوم کلرید،آلومینیوم هیدروکسی کلراید)هم یاد میشود .

جز یکی از گروه های نمک خاص آلومینیوم است.این ماده ی شیمیایی که در سنگ ها یافت میشود جهت کنترل کردن تعریق بیش از اندازه در محصولات آرایشی بهداشتی به کار میرود.

آلومینیوم کلرو هیدرات متشکل از آلومینیوم ،کلرید، و اب است وبه دو صورت جامع و مایع به شکل پودری سفید و بدون بو در بازار عرضه میشود.

سازمان غذا و دارو استفاده از آلومینیوم کلروهیدرات را در محصولات بهداشتی نظیر ضد عرق ها را بی خطر میداند و شرکت های سازنده تا غظلت ۲۵ درصد مجاز به استفاده از آن هستند

کاربرد آلومینیوم کلروهیدرات

 

۱٫استفاده ازپلی آلومینیوم کلراید در محصولات آرایشی بهداشتی

آ دئودورانت‌ها تنها از بوی بد پیشگیری می‌کنند، در حالیکه ضدتعریق ها در واقع مانع عرق کردن می‌شوند.

آنها با کمک آلومینیوم کلروهیدرات این کار را می‌کنند و باعث می‌شوند غدد عرق زیر بازوهای شما منقبض شوند. بدین ترتیب کمتر عرق می‌کنید، بنابراین هیچ لکه خیسی روی لباس‌های شما و بوی بدی در بدن شما نخواهد بود.

کلراید آلومینیوم یک ضد تعریق طبیعی است که این روز‌ها در بیشتر محصولات ضدتعریق مورد استفاده قرار می‌گیرد. هر مولکول Aluminum Chloride می‌تواند به‌صورت پیوند کووالانسی به مولکول‌های آب متصل شود و به پوسته‌های دیگر بچسبد.

یا اینکه ۱۲ تا ۲۰ مولکول آن، یک پوسته‌ی سومی را با آب ایجاد می‌ کنند که بسیار چسبنده است. به این ترتیب این ماده غده‌های تعریق را در بدن غیرفعال یا اصلاحاً فلج کرده و مانع از حرکت آن‌ ها به سطح پوست می‌شوند. وقتی کلرید آلومینیوم با آب ترکیب می‌شود، مولکول‌های آب ضخیم‌تر می‌شوند.

۲٫استفاده ازپلی آلومینیوم کلراید در صنعت کاغذ سازی

استفاده از پلی آلومینیوم کلراید در صنعت کاغذ سازی تاثیر به سزای در فرایند سایزینگ و ریتنشن و از بین بردن آلاینده های آنیونی دارد.در فرایند سایزینگ ازپلی آلومینیوم کلراید جهت میزان توانایی جذب آب توسط مولکول سلولز در تعیین کیفیت کاغذ استفاده میشود.

قیمپلی آلومینیوم کلراید در پروسه ی ریتنشن هم نقشی مهمی را ایفا میکند این ماده در کنترل میزان الیاف و همچنین افزایش عملکرد سایر سایر مواد بسیار موثر است.

 

 

فروش آلومینیوم کلرو هیدرات (ACH)/فروش محلول ضد تعریق ارزان

 

 

۴٫ستفاده از پلی آلومینیوم کلراید در صنایع نفت و پتروشیمی

این صنایع جز مهم ترین و اصلی ترین صنایع یک کشور به حساب می آیند لذا تامین سلامت نواحی صنعتی و مسکونی اطراف آن از اهمیت زیادی بر خوردار است.در واحد های پتروشیمی روزانه حجم قابل توجهی از پساب ناشی از فرایند های شیمیایی دفع میشود .

این پساب ها خطر بسیار جدی برای محیط زیست به حساب می آیند پس به هیچ عنوان نباید به محیط زیست راه پیدا کنند به همین دلیل است که از پلی آلومینیوم کلراید در این صنعت استفاده میشود.بسیاری از مواد موجود در پساب صنایع پتروشیمی قابل رسوب نیستند پس باید آنها را جدا کرد .

به همین منظور از روش هایی جهت لخته سازی و انعقاد برای به وجود آوردن ذرات بزرگتر در پساب و در نهایت حذف آنها استفاده میشود.در این صنعت از پلی آلومینیوم کلرید به عنوان یک عامل لخته سازی قدرتمند یاد میشود.نتیجه ی استفاده از این ماده به عنوان یک عامل لخته ساز منجر به جداسازی ذرات معلق موجود در پساب و درنهایت باعث کنترل رشد باکتری ها و کثیر آنها میشود.

 

۵٫مزیت استفاده از پلی آلومینیوم در توصیه ی آب شهری و فاضلاب

امروزه مواد منعقد کننده ی مختلفی در علم شیمی شناخته شده که یکی از مهم ترین آنها پلی آلومینیوم کلراید میباشد.
آلومینیوم کلروهیدرات به عنوان منعقد کننده در تصفیه ی آب بکار میرود و میتواند به طور وسیعی مواد آلی آب را از بین ببرد.

در سال اخیر ، پلی آلومینیوم کلراید به جای دو منعقد کننده ای که در گذشته از آن بهره میبرند استفاده میشود کشورهایی نظیر آمریکا،ایتالیا،چین،فرانسه و کانادا قبلا برای تصفیه ی آب و فاضلاب های خود از سولفات آلومینیوم و کلروفریک استفاده میکردند اما امروزه پلی آلومینیوم کلراید جایگزین این دو منعقد کننده ی قدیمی شده است.پلی آلومینیوم کلراید در آب هیدراته میشود این امر موجب میشود PHآب به مقدار قابل توجهی کاهش می یابد.

 

پلی آلومینیم کلراید نسبت به دیگر منعقد کننده ها از جمله سولفات آلومینیوم و کلروفیک کمتر از خود چیزی به جای میگذارد و همچنین باعث کاهش تولید لجن و سهولت آبگیری لجنخواهد شد.

ویژگی منحصر به فرد پلی آلومینیوم کلرید در این است که با حرارت سازگاری دارد و میتوان از آن در دما های مختلف استفاده کرد.

پلی آلومینیوم کلرید از خوردگی کمتر و استفاده ی آسان و طولانی مدت برخوردار است که همین خاصیت موجب محبوبیت این ماده شده است.

 

 

برای خرید انواع مواد شیمیایی با بهترین کیفیت با ما در تماس باشید.

 
تماس با مهندسین مشاور

 

مجموعه ی مهندسین مشاور مفتخر می باشد با تجربه چندین ساله ی فعالیت های آزمایشگاهی و صنعتی خود در زمینه ی

 فروش با کیفیت ترین مواد شیمیایی

فروش آلومینیوم کلرو هیدرات (ACH)

و ارایه ی بهترین و قابل رقابت ترین انواع فرمولاسیون های شوینده ، شیمیایی ، محصولات کارواش ، آرایشی و بهداشتی و انواع رنگ ، تینر و حلال در خدمت علاقمندان به تولید باشد.

 

 

برای خریدآلومینیوم کلروهیدرات با همکاران ما در تماس باشید.

 

۰۹۱۵۵۲۸۹۸۹۵

۰۹۱۵۶۸۳۳۴۷۰

 

 

 

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *