فرمولاسیون ضد زنگ / فرمول ضد زنگ آلکیدی

ضد زنگ، یک رنگ آلکیدی است که برای جلوگیری از زنگ زدگی فلزات، روی آنها به کار می رود. یک اقدام مقرون به صرفه برای اطمینان از محافظت در برابر خوردگی هستند.در اینجا شایان ذکر است که بهترین فرمولاسیون ضد زنگ /فرمول ضد زنگ آلکیدی را از هر نوعی ، شرکت مهندسین مشاور ارایه می دهند.

درباره ی ضد زنگ یا همان زنگ بر

وقتی آهن یا فولاد دچار خوردگی می شود، نتیجه اکسید آهن یا همان چیزی است که “زنگ زدگی” می نامیم. اعمال پوشش مناسب ضد زنگ در فلز، آن را در برابر اثرات خراب کننده ناشی از قرار گرفتن در معرض آب محافظت می کند.

برای اینکه کاربرد فولاد و سایر فلزات در ساخت و سازها عملی شود، باید از برخی روش های محافظت در برابر خوردگی استفاده شود. یکی از این روش ها استفاده از ضد زنگ برای فلزات است.

رنگدانه های ضد خوردگی موجود در ضد زنگ های با کیفیت، خاصیت سطح فلز پایه را تغییر می دهد. این فلز در نتیجه مقاومت الکتریکی بالایی را ایجاد می کند.

مشخصات فرمول ضد زنگ آلکیدی در مهندسین مشاور

در فرمولاسیون مهندسین مشاور از مشخصات ضد زنگ آلكيدی می توان به ماندگاری ، تهيه آن بر پایه رزین‌آلکید و با استفاده از بهترین مواد مقاوم در برابر خوردگی سطوح فلزی درون و بيرون ساختمان، درب ورودی، چهارچوب پنجره می‌باشد ، اشاره کرد و در شرايط آب و هوای معتدل جهت حفاظت از سطوح آهنی، سازه‌های فلزی در محيط‌ های ساختمانی و سوله‌های صنعتی  پيشنهاد می‌شود.

 

ویژگی های ضد زنگ

  • کاربرد آسان
  • دارای زمان خشک شدن مناسب
  • قدرت پوشش مناسب
  • خاصیت ضد خوردگی مناسب
کاربرد زنگ بر
  1. برای استفاده در سطوح فلزی، بتن یا سیمان ایده آل است.
  2. سطوح فلزی را از زنگ زدگی محافظت می کند.
  3. برای سازه های فلزی، قطب های فلزی، دیوارهای پارتیشن، نرده ها، درها، دروازه ها، تریلرها و سایر سطوح فلزی، چه در بیرون و چه در داخل مناسب است.

ضد زنگ به رنگ خاکستری و قرمز موجود است.یک پوشش نیمه براق مقاوم در برابر سایش بعد از خشک شدن تشکیل می دهد.بعد از آن می توان از لایه های رنگ استفاده کرد.

کلام آخر

شرکت مهندسین مشاور مفتخر است در زمینه ی ارایه ی فرمولاسیون “ فرمولاسیون ضد زنگ / فرمول ضد زنگ آلکیدی ” در قالب فرمولاسیون و روش تولید در خدمت علاقمندان به تولید می باشد .

برای فرمولاسیون محصول مد نظر خود فقط یکبار هزینه کنید .فرمولاسیون های ارايه شده توسط مهندسین مشاور قابل رقابت با برترین برندهای داخلی و خارجی می باشد. 

برای تهیه فرمولاسیون ضد زنگ / فرمول ضد زنگ آلکیدی با ما  در تماس باشید …

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *