www.formull.ir

فرمولاسیون قرص ماشین ظرفشویی/آموزش تولید قرص ماشین ظرفشویی

فرمولاسیون قرص ماشین ظرفشویی/آموزش تولید قرص ماشین ظرفشویی

 

شرکت مهندسین مشاور مفتخر می باشد با تجربه چندین ساله فعالیت های صنعتی و آزمایشگاهی خود را در قالب بهترین فرمولاسیون قرص ماشین ظرفشویی/آموزش تولید قرص ماشین ظرفشویی و تمامی فرمولاسیون محصولات شوینده و بهداشتی در اختیار علاقمندان به تولید قرار دهد .

قرص ماشین ظرفشویی نوعی شوینده مخصوص ماشین‌های ظرفشویی است. درواقع شما می‌توانید هم از قرص و هم از پودر یا ژل ماشین ظرفشویی بهره بگیرید و همه آن‌ها جزو شوینده‌های این دستگاه هستند. اما قرص‌ها هم قیمت نسبتاً بالاتری به نسبت پودرها و ژل‌ها دارند و هم کیفیت شستشوی بالاتری را ارائه می‌دهند. البته در ماشین‌های ظرفشویی همه‌چیز به وجود یک شوینده مانند قرض ظرفشویی محدود نمی‌شود.

فرمولاسیون قرص ماشین ظرفشویی

قرص ماشین ظرفشویی به نوعی شوینده مخصوص ماشین‌های ظرفشویی گفته می‌شود که به شکل مکعب مستطیل است. در هر دوره شستشو باید یک قرص در ماشین ظرفشویی قرار بگیرد، به همین خاطر به آن قرص ماشین ظرفشویی گفته می‌شود. قرص‌ها فرموله شده‌اند تا بالاترین کیفیت شستشو را برای ماشین ظرفشویی تأمین کنند. به همین خاطر است که وقتی از قرص ظرفشویی به‌جای دیگر شوینده‌ها مانند ژل یا پودر استفاده می‌کنید، ظروف درخشان‌تری را از ماشین ظرفشویی خود خارج خواهید کرد. البته با توجه به این که در هر دوره شستشو باید یک قرص کامل در ماشین قرار بگیرد، بهتر است زمانی از قرص استفاده شود که ظرفیت کامل ماشین ظرفشویی شما از ظروف چرب و کثیف پر شده باشد. 

ویژگی های فرمولاسیون قرص ماشین ظرفشویی در مهندسین مشاور

 • قرص ماشین ظرف شویی بر اساس فرمولی تولید شده است تا به راحتی قادر به انجام عملیات شستشو باشد.
 •  دارای پوشش مقاوم در برابر رطوبت و گرمای محیط هستند.
 •  قرص های ماشین ظرفشویی با فرمول مهندسین مشاور به گونه ای طراحی شده اند تا قابلیت استفاده در انواع آب ها را داشته باشند.
 • درخشان و براق کننده ظروف
 • از بین برنده لکه‌ها و جربی‌ها
 • عدم وجود فسفات و دیگر مواد مضر در ترکیبات آن
 • جلوگیری از تشکیل رسوب
 • دارای پلیمر ضد خش
 • دارای آنزیم‌های ضد خش و ساییدگی

 

مهمترین تفاوت شرکت مهندسین مشاور با سایر شرکت ها

 

 ارائه ی فرمول های جدید و با کیفیت  و تامین  مواد  اولیه مورد نیاز شما 

نشان دادن راهکار برای تولیدی بدون نیاز به تجهیزات صنعتی

تا سالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت 

به روز رسانی فرمولاسیون قرص ماشین ظرفشویی/آموزش تولید قرص ماشین ظرفشویی را برای شما انجام می دهد.

 همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

 

 

 

 

 

ترکیبات قرص ماشین ظرفشویی

اکثر قرص های ماشین ظرفشویی به صورت مکعب مستطیل کوچک تولید شده و وارد عرصه بازار می شوند که باید آن ها را در محفظه مخصوص شوینده قرار داد.

قرص ماشین ظرفشویی اغلب دارای چندین آنزیم می باشد که این آنزیم ها در شستشوی بهتر ظروف به شما کمک خواهند کرد.

در صورت استفاده از قرص ظرفشویی نیازی ندارد تا در مورد کافی بودن میزان شوینده برای تمیزی بهتر ظروف نگران باشید زیرا این قرص ها دارای اندازه مشخصی هستند.

به دلیل وجود ترکیبات مختلف در قرص لکه های روی ظروف بهتر پاک خواهند شد و ظروف شما پس از شستشو براق خواهند شد.

در مواقع استفاده از قرص ماشین ظرفشویی همواره توصیه می شود که ماشین ظرفشویی شما پر از ظرف باشد زیرا در صورتی که تعداد ظروف کم باشد قرص به هدر خواهد رفت.

همچنین بهتر است از نصف کردن قرص ها خودداری کنید و این نکته را در نظر داشته باشید که هنگام استفاده از قرص به براق کننده ظروف و نمک نیاز نخواهید داشت.

 

فرمولاسیون انواع قرص ماشین ظرفشویی

انواع قرص ماشین ظرفشویی به شرح زیر میباشد:

۱٫فرمول قرص ظرفشویی کلاسیک

قرص های ظرفشویی کلاسیک، فقط به مانند پودر شستشو عمل میکنند و دارای نمک و جلادهنده نیستند.

۲٫فرمول قرص ظرفشویی همه کاره

قرص های ظرفشویی همه کارا، دارای پودر، نمک و جلاهنده میباشند.

۳٫فرمول قرص ظرفشویی کوانتوم

قرص ظرفشویی کوانتوم علاوه بر اینکه دارای قابلیت های دو قرص بالا میباشد، قابلیت های ویژه ای هم دارد که باعث شستشوی بهتر ظروف میشود.

 

از بین قرص های ماشین ظرفشویی استفاده از قرص کوانتوم توصیه می شود زیرا تمیزی آن در شسشتشوی ظروف بی نظیر و منحصر به فرد می باشد.

همچنین این قرص دارای پوسته ای ژله مانند و قابل حل در آب می باشد از این رو در هنگام استفاده از آن نیازی به جداسازی پوست دور آن نمی باشد.

یکی از دلایل انتخاب قرص کوانتوم ماشین ظرفشویی به عنوان بهترین شوینده ماشین های ظرفشویی همین ژله ای بودن پوشش دور آن می باشد.

هرچند استفاده از قرص ماشین ظرفشویی همه کاره نیز دارای طرفداران مخصوص به خود می باشد.

تفاوت اصلی قرص همه کاره با قرص کوانتوم ماشین ظرفشویی درخشندگی فوق العاده ظروف پس از شستشو با قرص کوانتوم می باشد که به عنوان ویژگی منحصر به فرد قرص کوانتوم شناخته شده است.

فرمول قرص همه کاره به گونه ای است که علاوه بر قرص کلاسیک دارای نمک و جلادهنده نیز می باشد.

از این رو می توان گفت بهترین نوع قرص برای ماشین ظرفشویی همان قرص کوانتوم می باشد.

در صورت استفاده از قرص های ماشین ظرفشویی نمک و مایع جلادهنده به میزان خیلی کم استفاده می شود.

از این رو اگر پس از مدتی متوجه کاهش کارایی دستگاه شدید بهتر است چندین بار از ژل ماشین ظرفشویی استفاده نمایید تا رزین داخل دستگاه احیا شده و به حالت اولیه خود بازگردد.

 

فرمولاسیون قرص ماشین ظرفشویی  www.formull.ir

آموزش تولید و فرمول قرص ماشین ظرفشویی 

در ابتدا یعنی زمانی که ماشین ظرفشویی تولید شد ، تنها شوینده ای که برای این دستگاه ساخته شده بود نوعی پودر بود که حاوی مقداری جوش شیرین و عصاره لیمو و کمی گلیسیرین و همچنین مقداری چربی حیوانی بود. اما در ادامه با استفاده از پودر خاکستر و سایر ترکیباتی که گفته شد، پودر بهتری تولید شد که ظروف را بهتر میشست.

بعد از مدتی که برای ماشین های لباسشویی مایع شوینده تولید شد ، برای ماشین ظرفشویی هم شوینده ای به شکل مایع تولید کردند که به نام ژل ماشین ظرفشویی شناخته میشود. ژل بخاطر حلال بودن سریعتر در آب تونست از پودر بهتر عمل کنه اما ایراد بزرگی داشت که آن همین زود حل شدن و تخلیه شدن سریعش بود.

پودر لک از خود به جا میگذاشت و ژل برای شست و شو های بلند مدت که نیاز هست شوینده زمان بیشتری در مدار شست و شو بماند ، اصلا مناسب نبود. اینجا شرکت ها با تحقیق و بررسی متوجه شدند که شوینده جدیدی باید تولید کنند که حاوی پودر و ژل باشه و هر کدام در زمان مشخص وارد مدار شست و شو شود

در کنار ژل ، قرص های گچی یا صابونی هم تولید شد که همان پودر فشرده شده است که برای شست و شو های بلند مدت ساخته شده اند ولی در شست و شو ظروف کریستالی بسیار بد عمل میکردند. زیرا که این قرص ها از دانه های ریز و سفتی تشکیل شده اند و این دانه های ریز با فشار آب به ظروف شیشه ای برخورد میکنن و باعث خط و خش میشن.

فرمولاسیون قرص همه کاره

بعد از تولید قرص های گچی که تجربه چندان موفقی نبود ، شرکت های پیشتاز ارائه ی فرمولاسیون این صنعت از جمله مجموعه مهندسین مشاور به این نتیجه رسیدند که باید محصولی تولید کنند که قدرت پودر و ملایم بودن ژل را در یک جا داشته باشد. همین باعث شد تا اولین قرص های سه کاره وارد بازار شوند. این قرص ها از سه قسمت تشکیل شده اند و هر قسمت وظیفه خاصی دارد.

قسمت های فرمول قرص های همه کاره

فرمولهاسیون این قرص ها از سه قسمت تشکیل شده و هر قسمت وظیفه خاصی دارد که به ترتیب در آب آزاد میشوند و کاری که باید انجام بشه را انجام میدهند. روی این قرص روکش ژلاتینی است و خود به خود در زمان مشخص این روکش در آب حل میشود و قسمت سفید بعد از آن آبی و در آخر قرمز آزاد میشود.

۱٫قسمت سفید قرص (پودر)

این قسمت از پودر بسیار قدرتمندی تشکیل شده که قدرتمند ترین لکه ها رو از بین میبره و وظیفه شست و شو اصلی به عهده همین قسمت سفید رنگ است. این پودر حاوی آنزیم های خاصی است که چربی ها و لکه های قدیمی را به راحتی شسته و پاک میکند.

این پودر سفید نمک نیست و بخشی از قرصه که فقط وظیفه آن از بین بردن لکه هاست ولی وظیفه نمک کنترل املاح آبی است که برای شستن ظروف وارد ماشین ظرفشویی میشود.

۲٫قسمت آبی (ژل)

 ژل ملایم شست و شو میکند و همین باعث شده تا برای ظروف شیشه ای و کریستال بسیار مناسب باشد. این قسمت که بصورت ژل است باید لکه های ظروف کریستالی را بدون ایجاد خط و خش پاکسازی کند و در این کار بسیار عالی عمل میکند. قسمت ژل در مرحله دوم و بعد از پودر آزاد میشود.

قسمت آبی رنگ که محتوی ژل هست توانایی آن را دارد که لکه های باقی مانده روی ظروف را پاکسازی کند و به براق شدن ظروف کمک هم کمک میکند.

۳٫قسمت قرمز(مایع روغنی شکل)

قسمت قرمز رنگ قرص ها حاوی ترکیبات براق کننده و شفاف کننده است. همچنین باعث خوش بو شدن ظروف و مراقبت از نقش و نگار و رنگ ظروف است. این مایع قرمز رنگ در شکل مایع کمی چرب است که باعث میشود لک یا خط و خش روی ظروف حساس ایجاد نشود و در پایان شست و شو یک روکش محافظتی روی ظروف ایجاد میکند.

 

یکی از مهم‌ترین تفاوت انواع این قرص‌ها در کیفیت شست و شو و پاک کنندگی هر کدام باشد که در این زمینه می‌توان گفت، هر نوع جدید، نسبت به انواع قبلی خود از کیفیت خیلی بالاتر و تکنولوژی‌‌‌هایی برتر در زمینه بهداشت و پاکی برخوردار است.با مهندسین مشاور همراه شوید تا لذت بخش ترین تولید قرص ماشین ظرفشویی را داشته باشید.

 

 

نقش شوینده‌ها، جلادهنده و نمک ظرفشویی در ماشین ظرفشویی

در کنار ماده اصلی شوینده (حالا قرص باشد یا پودر یا ژل) باید از موارد دیگری نیز در ماشین‌های ظرفشویی استفاده شود:

 • فرمول نمک ظرفشویی

نمک ظرفشویی، نوعی نمک صنعتی است که به‌صورت اختصاصی برای ماشین‌های ظرفشویی غنی‌سازی می‌شود. به طوری‌که نمک ظرفشویی در واقع کلرید سدیم خالص است. نمک ظرفشویی برای نرم‌کردن آب سخت کاربرد دارد. منظور از آب سخت، وجود املاح معدنی مانند کلیسم، منیزیم و … در آب است. این مواد معدنی سبب می‌شوند تا لکه‌های آب و جرم آن، پس از شستشو روی ظروف باقی بمانند. اما وقتی شما در ماشین ظرفشویی خود نمک ظرفشویی می‌ریزید، آب قبل از این که به ظروف برسد، با نمک ظرفشویی واکنش داده و تبدیل به یک آب نرم می‌شود. آن‌گاه ظروف شما با آب نرم شستشو داده شده و عاری از هرگونه لک از ماشین خارج می‌شوند.

 • فرمول جلادهنده ظرفشویی

مورد دیگری که گاهی اوقات باید در ماشین‌های ظرفشویی مورد استفاده قرار بگیرد، جلادهنده ماشین ظرفشویی است. جلادهنده به ‌عنوان ماده «کمک آبکشی» یا «کمک خشک‌کنی» ماشین ظرفشویی هم شناخته می‌شود. درواقع زمانی استفاده از جلادهنده ماشین ظرفشویی ضرورت پیدا می‌کند که شما علی‌رغم استفاده از شوینده باکیفیت مانند قرص ماشین ظرفشویی و نمک ظرفشویی مرغوب، همچنان از کیفیت شستشوی ظروف خود راضی نبوده و لکه‌های کوچکی را روی ظروف خود مشاهده می‌کنید. در این صورت اگر در محفظه مخصوص ماشین ظرفشویی خود مایع جلادهنده ماشین ظرفشویی بریزید، این بار حتماً ظروف شما از بالاترین کیفیت شستشو، درخشندگی و تمیزی برخوردار خواهند بود.

وقتی شما از شوینده مناسب و نمک ظرفشویی مرغوب استفاده کنید، اما ظروف شما کمی کدر باشند، استفاده از جلادهنده ماشین ظرفشویی این مشکل را حل خواهد کرد. اما اگر بعد از استفاده از جلادهنده، ظروف همچنان کدر بودند، حتماً ماشین ظرفشویی شما در جای دیگری مشکل پیدا کرده است و باید سرویس شود.

تفاوت فرمول و نقش  نمک ظرفشویی و جلادهنده ماشین ظرفشویی 

نمک ظرفشویی با جلادهنده ماشین ظرفشویی تفاوت‌های زیادی دارد. به طوری‌که این دو اصلاً به هم شبیه نیستند. 

 

 • وظیفه نمک ظرفشویی، نرم کردن آب سخت است. اما هدف جلادهنده ماشین ظرفشویی این است که باعث می‌‌شود تا قطرات آب راحت‌تر از سطح ظروف جدا شوند. بنابراین ظروف هم لکه‌دار نمی‌شوند و هم سریع‌تر خشک می‌شوند.
 • نمک ظرفشویی جزو ضروریات ماشین ظرفشویی است و باید حتماً استفاده شود، اما مایع جلادهنده ماشین ظرفشویی جزو ضروریات نیست و در صورتی که از کیفیت شستشوی ماشین ظرفشویی خود راضی نباشید می‌توانید از آن استفاده کنید.
 •  
 • نمک ظرفشویی دارای مخزن مخصوص است و باید در همان جا ریخته شود، درواقع ریختن نمک ظرفشویی در محفظه ظرفشویی مجاز نیست. اما مایع جلادهنده را می‌توان در صورت نیاز در مخزن ظرفشویی نیز قرار داد.
 •  
 • نمک ظرفشویی وظیفه مخصوص خود را دارد و قبل از رسیدن به ظروف روی آب سختی که وارد ظرفشویی می‌شود تأثیر می‌گذارد. اما جلادهنده ماشین ظرفشویی مانند شوینده به‌صورت مستقیم روی ظروف اعمال می‌شود.
 •  
 • نمک ظرفشویی ربطی به نوع شوینده ندارد. یعنی شما از هر شوینده‌ای که استفاده کنید، باید محفظه مخصوص نمک ظرفشویی‌تان دارای نمک باشد. اما جلادهنده ماشین ظرفشویی بیشتر به همراه پودر یا ژل ماشین ظرفشویی مورد استفاده قرار می‌گیرد. (چون در پودرها و ژل‌های ظرفشویی از هیچ ماده براق کننده‌ای در شستشو استفاده نمی‌شود، بنابراین جلادهنده می‌تواند مکمل آن‌ها در پاکیزگی باشد. اما قرص ظرفشویی دارای ماده براق کننده در ساختار خود است و در صورت استفاده از آن، استفاده از جلادهنده چندان ضروری نیست.)

 

نحوه استفاده از قرص ماشین ظرفشویی

قرص ماشین دارای اندازه مشخص می باشد از این رو در صورت استفاده از آن ها برای شستشوی ظروف مراحل انداه گیری شوینده و پر کردن قسمت توزیع کننده شوینده در هنگام استفاده از این دستگاه حذف خواهند شد.

برای استفاده از این قرص کافیست این قرص با پایه پودری و ژلی را به راحتی در بخش مناسب دستگاه قرار داد.

استفاده از قرص علاوه بر راحتی استفاده دارای مزایای قابل توجه بسیار زیاد دیگری نیز می باشد که می توان از این بین به عملکرد فوق العاده این شوینده ها برای پاکسازی لکه های سرسخت و چسبنده اشاره کرد.

قرص های ماشین ظرفشویی دارای امکان دیگری به نام توپ های قدرتمند هستند که این موضوع به چربی زدایی و تمیز کردن دستگاه ماشین ظرفشویی علاوه بر شستن ظروف اشاره دارد.

ابتدا یک عدد قرص را داخل محفظه مخصوص قرار داده و سپس برنامه مورد نظر خود را انتخاب می نمایید.

این نکته را همواره مورد توجه قرار دهید که در طول مدت زمان استفاده از قرص های ماشین ظرفشویی دکمه مرتبط با استفاده از قرص باید فعال باشد.

 

نکات مهم در هنگام استفاده از قرص ماشین ظرفشویی

 • در صورت استفاده از قرص ظرفشویی، دستگاه را باید در حالت قرص قرار دهید در غیر این صورت ظروف خراب شده و یا به خوبی تمیز نخواهند شد.
 • استفاده از قرص های ماشین ظرفشویی اصلی و مرغوب از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.
 • در صورتی که قرص مورد استفاده شما ظروف را به خوبی تمیز نکرد باید متوجه شوید که قرص مورد استفاده تقلبی است.
 • قرص های سه کاره موجود در بازار دارای عملکرد بسیار خوبی می باشد توجه کنید که تبلیغات قرص های ۵ کاره و یا ۱۰ کاره شما را فریب ندهد.
 • قرص های سه کاره حاوی مواد شوینده، نمک و مواد جلادهنده در یک بسته بندی هستند.
 • استفاده از ژل و قرص را به صورت دوره ای در برنامه دستگاه خود قرار دهید تا دستگاه شما بیشترین راندمان را داشته باشد.
 • این نکته را نیز باید مد نظر قرار داد که قرص های فاسد و تقلبی ماشین ظرفشویی در دمای ۴۰ درجه در آب حل نمی شوند.

 

مقایسه فرمولاسیون  قرص ظرفشویی با فرمول دیگر انواع شوینده ها

فرمولاسیون قرص های ماشین ظرفشویی در مقایسه با شوینده های معمولی و ژل ها دارای قدرت پاک کنندگی بیشتر می باشند، اما این شوینده نسبت به دیگر انواع شوینده های ماشین های ظرفشویی دارای قیمت بالاتر هستند و برای پاکسازی کامل لکه ها به زمان بیشتری نیاز دارند.

این نوع شوینده در رابطه با مقدار استفاده دارای انعطاف کمتری می باشد اما دیگر شوینده های ماشین ظرفشویی را می توان با توجه به میزان ظروف در دوزهای مختلف مورد استفاده قرار داد.

 

 

تفاوت فرمولاسیون  قرص ماشین ظرفشویی، ژل ماشین ظرفشویی و پودر ماشین ظرفشویی 

در ابتدا باید بگوییم که شاید بهتر باشد دیگر پودر ماشین ظرفشویی را به فراموشی بسپارید چرا که پودر عملا یک فناوری منسوخ شده است که در برابر قرص ماشین ظرفشویی و ژل ماشین ظرفشویی هیچ عرصه‌ای برای عرض اندام ندارد و چندان هم زیاد تولید نمی‌شود. پودر‌ها چند ایراد اساسی هم دارند که نکته اصلی تک‌آنزیم بودن آن‌هاست که باعث می‌شود مجبور باشید از نمک ماشین ظرفشویی و جلادهنده ماشین ظرفشویی هم استفاده کنید، در کنار این پودر ماشین ظرفشویی به دلیل آن که پودر است به راحتی با آب واکنش نشان می‌دهد و به همین دلیل اگر کوچک‌ترین رطوبتی ببیند امکان این که سریعا تبدیل به گلوله‌های پودری شده یا سفت شود وجود دارد ضمنا در فرآیند شست‌وشو هم خیلی زود با آب ترکیب می‌شود، از دست می‌رود و ممکن است که شویندگی لازم را نداشته باشد و در ظرف‌های چرب، چربی را روی ظرف باقی بگذارد. نکته منفی دیگری هم که در رابطه با پودر ماشین ظرفشویی وجود دارد آن است که نوع تقلبی آن در بازار زیاد بوده و ممکن است شما را به دردسر بیندازد.

در مقابل پودر ماشین ظرفشویی، قرص ماشین ظرفشویی یا در تکنولوژی جدید‌تر ژل ماشین ظرفشویی از آنزیم‌های مختلفی برخوردارند و در رایحه‌های متنوعی نیز تولید می‌شوند دقت داشته باشید که قرص و ژل از جلادهنده و نمک هم برخوردارند و اگر در زمینه براقی و جلا زیاد سخت‌گیر نیستید و همچنین سختی آب منطقه زندگی شما بالا نیست اصلا نیازی به استفاده از جلادهنده ماشین ظرفشویی و یا  نمک ماشین ظرفشویی ندارید اما در مورد این که از ژل استفاده کنید یا قرص این مسئله بستگی به خودتان، نوع کاربردتان و تعداد ظرف‌هایتان دارد، گاهی این قدر ظرف‌ها کم است که استفاده از قرص ماشین ظرفشویی به صرفه نیست و در واقع قرص را هدر می‌دهید در چنین شرایطی بهتر آن است که از ژل استفاده کنید اما اگر فکر می‌کنید که تعداد ظرف‌های کثیف به اندازه‌ای است که از قرص استفاده کنید این کار را بکنید، در واقع پیشنهاد ما این است که هر دو شوینده قرص ماشین ظرفشویی و ژل ماشین ظرفشویی را در اختیار داشته باشید و به تناسب از هر کدام که لازم بود استفاده کنید.

 

فرمولاسیون و آموزش تولید ژل ماشین ظرفشویی

ژل‌های مخصوص ماشین ظرفشویی یکی دیگر از مواد شوینده‌ای است که برای شستن ظروف در ماشین ظرفشویی مورد استفاده قرار می‌گیرد. فرمولاسیون این ژل‌ها دارای ترکیب پایه آب هستند به همین دلیل به راحتی و در هر دمایی در آب حل می‌شوند. هنگامی که از این نوع ماده شوینده استفاده می‌کنید، دیگر نیازی به استفاده از نمک مخصوص ماشین و مایع جلا دهنده نیست. از ژل‌ها به مقدار دلخواه می‌توان برای شستشو استفاده کرد، پس مناسب زمانی  که حجم ماشین کامل پر نشده است.

 

ویژگی های فرمولاسیون ژل ماشین ظرفشویی در مهندسین مشاور

 • حل‌پذیری آسان در آب
 • جلوگیری از ساییدگی و خوردگی ظروف
 • درخشان و خوش‌بو کردن ظرف‌ها
 • عدم نیاز به نمک مخصوص و جلادهنده

 

 

کلام آخر در ارتباط با فرمولاسیون قرص ظرفشویی در مهندسین مشاور

این شوینده فرموله شده تا عملیات شستشو را بهتر انجام دهد. هر قرص مقدار شوینده مناسبی برای یک حجم کامل از ظروف را دارا می باشد. هر قرص به تنهایی این پوشش را دارد تا در برابر رطوبت و گرمای محیط محافظت شود. اگر چه قرص ها طوری طراحی شده اند تا در همه ی آب ها کارایی داشته باشند. اما ممکن است نیاز باشد تا از یک قرص بخصوص برای آب های خیلی سخت استفاده شود.

 

گروه مهندسین مشاور مفتخر است در زمینه ی ارایه ی فرمولاسیون قرص ماشین ظرفشویی/آموزش تولید قرص ماشین ظرفشویی در قالب فرمولاسیون و روش تولید در خدمت علاقمندان به تولید می باشد .

 

برای فرمولاسیون محصول مد نظر خود فقط یکبار هزینه کنید .فرمولاسیون های ارايه شده توسط گروه مهندسین مشاور قابل رقابت با برترین برندهای داخلی و خارجی می باشد. 

 

 

 

برای تهیه فرمول قرص ماشین ظرفشویی با ما در تماس باشید

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *