فرمولاسیون پودر لباسشویی دستی

از زمانهای بسیار دور پودرهای لباسشویی دستی و پودر لباسشویی ماشینی به یکی از مهمترین کالا در سبد خانواده ها به شمار می آید.

دسته ای از البسه مخصوصا آنهایی که رنگ سفید دارند بهتر است با دست شستشو شوند به همین خاطر پودر های لباسشویی دستی به بازار وارد شدند، البته آنها قابلیت استفاده در ماشینهای نیمه اتوماتیک را نیز دارند .

پودر دستی در میان مردم با نام تاید دستی نیز شهرت یافته اند.

فرمولاسیون پودر لباسشویی دستی که مهندسین مشاور اراِِِیه می دهند می توانند لکه های نمایان و غیر نمایان بر روی لباس را پاک کنند.

در ساختار فرمولاسیون از آنزیم هایی مانند لیپاز،آمیلاز و … استفاده شده است که بی نهایت در پاک کنندگی لباسها ،از انواع لک و چربی و کثیفی ،با یک بار شستشو موثر هستند.

در اینجا شایان ذکر است که بهترین فرمولاسیون پودر لباسشویی دستی را از هر نوعی ، مهندسین مشاور ارایه می دهد .

خصوصیات پودر لباسشویی دستی در مهندسین مشاور 

  • قدرت پاک کنندگی و لکه بری بالا 
  •  رایحه ملایم و دلپذیر  
  • دانه بندی مناسب 
  • درخشان کنندگی البسه
  •   محافظت از الیاف پارچه

 

 

 

 

ترکیبات پودرهای لباسشویی دستی در مهندسین مشاور بگونه ایست که با پوست دست سازگاری دارد و سبب پوسته شدن و یا خارش پوست دست نمی شوند. محصول تولید شده دارای رایحه ای مطبوع است که باعث معطر شدن لباس ها می شود.

 

کلام آخر

شرکت مهندسین مشاور مفتخر است در زمینه ی ارایه ی فرمولاسیون ”  فرمولاسیون پودر لباسشویی دستی ” در قالب فرمولاسیون و روش تولید در خدمت علاقمندان به تولید می باشد .

برای فرمولاسیون محصول مد نظر خود فقط یکبار هزینه کنید .فرمولاسیون های ارايه شده توسط مهندسین مشاور قابل رقابت با برترین برندهای داخلی و خارجی می باشد. 

                         

      برای تهیه فرمولاسیون فرمولاسیون پودر لباسشویی دستی با ما  در تماس باشید …

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *