فرمولاسیون پودر ماشین لباسشویی

شرکت مهندسین مشاور مفتخر می باشد با تجربه چندین ساله فعالیت های صنعتی و آزمایشگاهی خود را در قالب ارایه ی فرمولاسیون پودر ماشین لباسشویی در اختیار علاقمندان به تولید قرار دهد .

شرکت مهندسین مشاور با گردآوری مهندسین جوان و زبده در کار توانسته در طی این سال ها حضوری مداوم را در سراسر ایران و آسیای میانه رقم بزند .

ما این موفقیت خود را در طی سال ها کار و مطالعه بدست آورده ایم .

همیشه هدف اصلی ما جلب رضایت مشتری بوده است.

ما بر این اصل معتقدیم که تنها رضایت و کار مداوم می تواند ما را در این صنعت رشد دهد و در بین رقبای فراوان پیشتاز نماید.

 

فرمولاسیون پودر ماشین لباسشویی  ارائه شده توسط مهندسین مشاور دارای کیفیت استاندارد ملی ایران می باشد و در ۳ کیفیت اقتصادی، متوسط و عالی عرضه می شود.

 

با بهترین کیفیت و مقرون بصرفه برای تولید کننده در خدمت شما علاقه مندان به تولید می باشد و شما را در نحوه تولید فرمولاسیون شوینده جات در مهندسین مشاور همراهی می کند.

پودر ماشین لباسشویی 

 

پودر لباسشویی که با نام برند تاید در میان مردم شناخته شده است از دسته مواد شوینده است که برای تمیز کردن لباس ها در ماشین های لباسشویی مورد استفاده قرار گرفته است.

فرمولاسیون پودر ماشین لباسشویی که مهندسین مشاور اراِِِیه می دهند با وجود ترکیبات اکسیژنه و آنزیم ها و سازگاری نسبتا خوب با محیط زیست از حجم بالای تولید برخوردار می باشد.

این فرمولاسیون بگونه ای طراحی شده است که آنزیم های موجود در آن قدرت پاک کنندگی سخت ترین لکه ها را بدون نیاز به سفید کننده (وایتکس)دارا هستند.

در اینجا شایان ذکر است که بهترین فرمولاسیون پودر ماشین لباسشویی را از هر نوعی ، مهندسین مشاور ارایه می دهد .

تفاوت پودرلباسشویی دستی-ماشینی - پرشین شیمی

خصوصیات پودر ماشین لباسشویی در مهندسین مشاور 

  • بکارگیری از نرم کننده ها 
  • قدرت لکه بری فوق العاده
  • ثبات رنگ البسه
  • ایجاد رایحه ای خوش در البسه بعد از شستشوی لباس
  • قابلیت براق کردن البسه

در پودر های ماشینی به منظور افزایش کیفیت شستشو و پاک نمودن انواع لکه ها از آنزیم های گوناگونی استفاده می گردد.

مواد براق کننده موجود در پودر ماشینی باعث می شود که  لباس های رنگی رنگ خود را حفظ کرده و حتی پس از چندین بار شستشو مانند روز اول براق و نو باشند.

پودر ماشینی باید از لحاظ ساختاری دارای حلالیت بسیار بالایی در آب (حتی آب سرد) باشد.

معمولا بهترین دما برای شستشوی البسه با پودر ماشین لباسشویی بین ۳۰ تا ۹۰ درجه می باشد .

مهمترین تفاوت شرکت مهندسین مشاور با سایر شرکت ها این است که علاوه بر  ارائه ی فرمول های جدید و با کیفیت  و تامین  مواد  اولیه مورد نیاز شما و نشان دادن راهکار برای تولیدی بدون نیاز به تجهیزات صنعتی تا سالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت و چه از نظر به روز رسانی فرمولاسیون پودر ماشین لباسشویی و فرمول انواع شوینده ها برای ایران و افغانستان را برای شما انجام می دهد و همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

 

تولید پودر ماشینی

 ۱٫بدون نیاز به دستگاه

در این روش تنها کافیست چند نوع مواد اولیه (پودری)را با هم ترکیب کنید؛ این روشی ساده می باشد و دارای کیفیتی مطلوب است و نیازمند سرمایه اندکی می باشد.

۲٫با استفاده از دستگاه

در این روش نیازمند سرمایه ای زیاد هستید .

 

کلام آخر

 

شرکت مهندسین مشاور مفتخر است در زمینه ی ارایه ی فرمولاسیون ”  پودر ماشین لباسشویی ” در قالب فرمولاسیون و روش تولید در خدمت علاقمندان به تولید می باشد .

 

افتخار ما اینست که فرمولاسیونی با کیفیت و پارامترهای عالی در اختیار تولید کننده قرار دهیم و آسانی در تولید بدون نیاز به تجهیزات صنعتی را آموزش دهیم.

 

برای فرمولاسیون محصول مد نظر خود فقط یکبار هزینه کنید .فرمولاسیون های ارايه شده توسط مهندسین مشاور قابل رقابت با برترین برندهای داخلی و خارجی می باشد. 

                         

      برای تهیه فرمولاسیون پودر ماشین لباسشویی با ما  در تماس باشید …

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *