www.formull.ir

فرمولاسیون لاک ناخن

لاک ناخن از جمله وسایلی است که انواع و اقسامش روی میز آرایش هر خانمی پیدا می‌شود؛ به خصوص که در این محصول، علاوه بر تنوع رنگ، تنوع غلظت و مدل هم وجود دارد. برخی لاک‌ها فقط رنگ دارند و برخی اکلیلی هستند. از سوی دیگر، برق ناخن و لاک‌های طراحی ناخن هم انتخاب را دشوارتر می‌کنند…

لاک ناخن نوعی لاک است که برای تزئین ناخن دست و پا استفاده می شود.یکی از ابزارهای آرایشی که به زیبایی دستان کمک می کند لاک ناخن می باشد .

از آنجا که لاک ناخن باید قوی ، انعطاف پذیر و مقاومت در برابر خرد شدن و لایه برداری باشد ، حاوی تعدادی ماده شیمیایی است و ساختار و فرمولاسیون محکمی دارد .

در اینجا شایان ذکر است که بهترین فرمولاسیون لاک ناخن را از هر نوعی ، گروه مهندسین مشاور ارایه می دهند .

لاک ناخن یک تولید “معلق” است که در آن ذرات رنگ فقط برای مدت زمان نسبتاً کوتاهی ، کمتر از یکسال می توانند توسط حلال نگه  داشته شوند.

لاک ناخن به شکل مایع در بازار عرضه شده است و با یک برس کوچک استفاده می شود .آن در مدت زمان کوتاهی سفت شده و برق ویژه ای به ناخن می دهد که در مقابل آب مقاوم است .

 

ویژگی های فرمولاسیون لاک ناخن در مهندسین مشاور

  • دارای غلظت  مناسب و قابل قبول 
  • دارای کیفیت و ساختاری فوق العاده
  • در مدت زمان کوتاهی خود را می گیرد و به حالت ثبات می رسد.
  • دارای دوام فوق العاده

یک لاک مرغوب و خوب قابلیت استفاده تا شش ماه پس از تولید را دارا می باشد و در صورت بسته بودن درب آن تا این مدت از کیفیت آن کاسته نخواهد شد.

اما اگر در اثر استفاده از آن لاک مورد نظر شما کمی غلیظ شد می توانید با مقداری حلال آن را رقیق تر نمود و همچنین می توان با انداختن یک ساچمه فلزی داخل شیشه لاک از این روند کاست.

www.formull.ir

 

ترکیبات لاک ناخن

فرمولاسیون لاک ناخن بر سه اصل استوار می باشد :

  • رنگدانه ها برای رنگ 
  • پایه تعلیق برای سازگاری و پلیمرهای چسبنده ، که باعث می شود لاک به ناخن های شما بچسبد و از خرد شدن آن جلوگیری می کند . 

چگونگی پاک کردن لاک ناخن

 
با استفاده از لاک پاک کن یا همان پاک کننده لاک ناخن می توان لاک را پاک کرد . 
 پاک‌کننده لاک ناخن، حلال‌هایی هستند که قشر نازک به جا مانده از لاک ناخن را حل می‌کنند. 
هم لاک ناخن و هم پاک‌کننده‌های لاک ناخن بسیار آتش‌گیرند و ‏باید مراقبت‌های لازم به عمل آید تا هرگز این مواد در مجاور شعله باز یا سیگار روشن ‏مصرف نشوند.‏

 

مخاطرات یک لاک

لاک ناخن با همه زیبایی و جذابیتی که دارد ممکن است برای برخی از افراد خطرناک هم باشد. بعضی افراد به مواد شیمیایی آن حساسیت دارند و این باعث می‌شود که پس از استفاده از این مواد دچار علایم حساسیت در دور ناخن‌های خود شوند.

از سوی دیگر، استفاده از لاک ناخن برای کودکان زیر ۴ سال توصیه نمی‌شود چون ممکن است کودکان با به دهان بردن دست‌شان و جویدن ناخن و لاک روی آن دچار مسمومیت شوند.

کلام آخر

گروه مهندسین مشاور مفتخر است در زمینه ی ارایه ی فرمولاسیون ” لاک ناخن ” در قالب فرمولاسیون و روش تولید در خدمت علاقمندان به تولید می باشد .

برای فرمولاسیون محصول مد نظر خود فقط یکبار هزینه کنید .فرمولاسیون های ارايه شده توسط گروه مهندسین مشاور قابل رقابت با برترین برندهای داخلی و خارجی می باشد. 

 
 برای تهیه فرمولاسیون لاک ناخن با ما در تماس باشید …

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *