فرمولاسین لاک پاک کن

پاک کننده لاک ناخن

 امروزه روش زیباسازی ناخن ها بدلیل تنوع رنگ موجود در لاک برای خانم ها و حتی دختر بچه ها بسیار جذاب می باشد.همیشه در کنار لاک خانم ها یک لاک پاک کن یا همان پاک کننده لاک را هم دارند.

نکته ای که حایز اهمیت می باشد اینست که چه مواد شیمیایی در ساختار و یا فرمول لاک پاک کن وجود دارد این نکته از آنجایی اهمیت پیدا می کند که کیفیت محصول به نوعی تعیین کننده قدرت پاک کنندگی آن هم هست. هر چه مواد اولیه مرغوب تر و بهتری در این محصولات استفاده شود، قدرت پاک کنندگی لاک پاکن ها نیز افزایش می یابد.

البته بیشتر آنهایی که در بازار موجود می باشند فرمولاسیونی دارند که نه تنها مضر نیستن بلکه برای استحکام و رشد ناخن مفید هم هستند.

در اینجا شایان ذکر است که بهترین فرمولاسیون لاک پاک کن را از هر نوعی ، گروه مهندسین مشاور ارایه می دهند .

 

ترکیبات و نحوه کار با پاک کننده ی لاک ناخن

لاک پاک کن ترکیبی از چند ماده شیمیایی می باشد و در برخی از ساختارها عصاره های طبیعی نیز بکار رفته است .

لاک‌های ناخن برای کلفت کردن، خشک کردن ، رنگ کردن و زیبایی ناخن بکار میروند. هنگامی که شما بر روی ناخن خود لاک می زنید این ترکیب شیمیایی ذخشک و سفت می شود .

محتوی لاک پاک کن ها حلال های آلی هستند که این حلال ها توانایی حل کردن لاک بر روی ناخن را دارند .

هنگامی که مایع موجود را بر روی پنبه قرار می دهید و بر روی ناخن رنگ شده می کشید لاک ناخن را پاک میکند ،این روش بر روی تمام ناخن های رنگ شده توسط لاک انجام میشود و آنها را به حالت اولیه برمی گرداند . 

انواع لاک پاک کن ها

  • به صورت پد های پاک کننده لاک
  • به صورت شیشه هایی حاوی مایع لاک پاک کن
  • به صورت ابر های حاوی محلول لاک پاک کن

کلام آخر

گروه مهندسین مشاور مفتخر است در زمینه ی ارایه ی فرمولاسیون ”  لاک پاک کن ” در قالب فرمولاسیون و روش تولید در خدمت علاقمندان به تولید می باشد .

برای فرمولاسیون محصول مد نظر خود فقط یکبار هزینه کنید .فرمولاسیون های ارايه شده توسط گروه مهندسین مشاور قابل رقابت با برترین برندهای داخلی و خارجی می باشد. 

      برای تهیه فرمولاسیون لاک پاک کن با ما در تماس باشید …

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *