فرمولاسیون شامپو کارواش نانو /فرمول مایع کارواش نانو

یکی از صنعت هایی که وجود انواع شوینده های مخصوص برای آن به طور ویژه اهمیت دارد، صنعت ماشین شویی و یا همان کارواش است.بدون شک، از جمله مهم ترین ملزومات هر کارواشی، مواد شوینده است.

در اینجا شایان ذکر است که بهترین فرمولاسیون شامپو کارواش نانو /فرمول مایع کارواش نانو را از هر نوعی ، شرکت مهندسین مشاور ارایه می دهند.

ویژگی های فرمولاسیون مایع کارواش نانو در مهندسین مشاور :

  • ویسکوزیته
  • pH پایین‌
  • واکس بدنه‌ی خودرو (از بین برنده خط و خش)
  • خاصیت هیدروفوبیکی (آبگریز بودن)
  • دارا بودن توانایی کف کنندگی بالا

مشخصات شامپو کارواش نانو 

۱ . محلول کارواش نانو دارای ویسکوزیته بالایی (که نشان دهنده ی غلظت محلول می باشد.)است.

 ۲٫ محلول کارواش نانو در مقایسه با شوینده‌هایی که در کارواش‌های معمولی استفاده می‌شود، pH پایین‌تری دارد. این امر به دلیل آسیب نرسیدن به بدنه خودرو در نظر گرفته شده است. عدد pH شوینده‌های معمولی بین ۹٫۵ تا ۱۰٫۵ است؛ اما این موضوع در محلول کارواش نانو متفاوت است و عدد pH آنها بین ۸ تا ۸٫۵ تنظیم شده است.

۳٫ یکی از موادی که در ساخت محلول کارواش نانو استفاده می‌شود، واکس بدنه‌ی خودرو است؛ از همین رو بسیاری از محلول‌های نانوی استفاده شده در پروسه‌ی شستشوی خودرو، قابلیت از بین بردن خط و خش‌های سطحی دارند.

۴٫ محلول کارواش نانو از خاصیت هیدروفوبیکی (Hydrophobic) یا آب گریز بودن بهره‌مند می باشد. این خاصیت در محلول کارواش نانو مایعات روی رنگ بدنه جمع نشوند و مدت زمان زیادی خودرو شما تمیز بماند. آب‌گریز بودن محلول‌های نانو باعث می‌شوند قطرات آب یا دیگر مایعات به فرم کروی تغییر شکل دهند و از روی بدنه خودرو به سمت پایین بلغزند.

توجه داشته باشید که مواد نانو نباید بیش از ۲۰ دقیقه روی بدنه‌ی خودرو شما باقی بمانند؛ با این وجود باید در استفاده از آنها دقت بسیاری کرد. همچنین بهتر است در زمان استفاده از این مواد شوینده، از دستکش و عینک محافظ استفاده کنید و از هرگونه تماس محلول کارواش نانو با پوست و چشم‌ها خودداری کنید.

کلام آخر

شرکت مهندسین مشاور مفتخر است در زمینه ی ارایه ی فرمولاسیون “ فرمولاسیون شامپو کارواش نانو /فرمول مایع کارواش نانو” در قالب فرمولاسیون و روش تولید در خدمت علاقمندان به تولید می باشد .

لازم به ذکر است که شرکت مهندسین مشاور در زمینه های زیر هم دارای  فرمولاسیون هایی متفاوت و خاص می‌باشد.

  • محلول کارواش نانو 
  • اسپری نانو کارواش و براق کننده
  • مایع کارواش نانو 
  • شامپو نانو کارواش و پودر نانو

برای فرمولاسیون محصول مد نظر خود فقط یکبار هزینه کنید .فرمولاسیون های ارايه شده توسط مهندسین مشاور قابل رقابت با برترین برندهای داخلی و خارجی می باشد. 

        برای تهیه فرمولاسیون شامپو کارواش نانو /فرمول مایع کارواش نانو با ما  در تماس باشید …

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *