فرمولاسیون شیشه شوی ضد یخ خودرو

امروزه با توجه به پیشرفتی که در صنعت تولید محصولات مراقبت و نگهداری از خودرو اتفاق افتاده است،شیشه شوی ها نیز جز محصولاتی می باشند که رونق فوق العاده ای در بازار پیدا کرده اند.در اینجا شایان ذکر است که بهترین فرمولاسیون شیشه شوی ضد یخ خودرو را از هر نوعی ، شرکت مهندسین مشاور ارایه می دهند.

تمیز کردن شیشه‌های خودرو نه تنها باعث می‌شود که خودرو بهتر و مرتب‌تر به نظر برسد، بلکه رانندگی را برای کاربر خودرو آسان‌تر می‌کند. یکی ازنکاتی که در فصول سرد باید مورد توجه قرار بگیرد، استفاده از شیشه شوی ضد یخ است.

مسئول فرمولاسیون شیشه شوی ضد یخ خودرو در مهندسین مشاور باید مقادیر مواد را به تناسب هم و مرحله به مرحله اضافه کند تا بتواند بهترین را به ارمغان بیاورد. 

ویژگی فرمولاسیون شیشه شوی ضد یخ خودرو در مهندسین مشاور

  • دارا بودن خاصیت پاک کنندگی فوق العاده انواع لکه ها مانند روغن ، دود ، نمک جاده و …
  • محافظ شیشه در برابر یخ زدگی
  • محافظ تیغه های برف پاک کن تا دچار خشکی و ترک نشود.
  • موجب تمیز شدن مخزن و شیشه شوی ماشین می شود.
  • موجب درخشندگی شیشه ها می شود.
  • قابلیت ضد بخار را به شیشه خودرو می دهد.
  • توانایی تحمل دما تا منفی ۳۰ درجه سانتی گراد
  • شیشه شوی چهار فصل

درباره ی شیشه شوی ضد انجماد خودرو

 برخی از صاحبان خودرو در فصول سرد در صورت یخ زدگی شیشه ها ، آب گرم بر روی شیشه خودرو ریخته و با دستمال یخ را پاک می کنند ، در صورتی که این کار کاملا اشتباهی می باشد.محصولی که در این مواقع توصیه می شود استفاده از شیشه شوی ضد یخ هست.

کاربرد شیشه شوی ضد یخ خودرو

از شیشه شوی ضد یخ می توان بر روی شیشه ها ، آینه ها و تمامی سطوح شیشه ای استفاده کرد.بیشتر شیشه شوی های ضد یخ تا دمای منفی ۳۰ درجه را پشتیبانی می کنند.

توصیه ما به شما 

برای تمیز کردن شیشه‌ها به طور معمول سعی کنید از شیشه‌شویی استفاده کنید که مخصوص خودرو است. چرا که شیشه‌شوی‌هایی که برای شیشه‌های خانه و محل کار استفاده می‌شود به طور عمده حاوی آمونیاک است. این محصولات برای از بین بردن چربی بهترین گزینه می‌باشند اما به مرور باعث آسیب رسیدن به شیشه می‌شوند. بنابراین سعی کنید تا جایی‌که امکان دارد، از این نوع محصولات استفاده نکنید.

کلام آخر

شرکت مهندسین مشاور مفتخر است در زمینه ی ارایه ی فرمولاسیون “ فرمولاسیون شیشه شوی ضد یخ خودرو” در قالب فرمولاسیون و روش تولید در خدمت علاقمندان به تولید می باشد .

برای فرمولاسیون محصول مد نظر خود فقط یکبار هزینه کنید .فرمولاسیون های ارايه شده توسط مهندسین مشاور قابل رقابت با برترین برندهای داخلی و خارجی می باشد. 

        برای تهیه فرمولاسیون شیشه شوی ضد یخ خودرو با ما  در تماس باشید …

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *