فرمولاسیون پنکک

امروزه خانم ها برای زیبا تر نشان دان چهره خود از پنکک ، کرم پودر و رژگونه استفاده می کنند .که در بازار بصورت پودری یا مایع موجود می باشند.در اینجا شایان ذکر است که بهترین فرمولاسیون پنکک را از هر نوعی ، گروه مهندسین مشاور ارایه می دهند .

آرایش پنکک بصورت جامد است که با یک اسفنج مرطوب استفاده می شود ، که موجب می شود عیوب پوست را کاملاً پنهان کند بدون اینکه پوست را براق نشان دهد.

انواع پنکیک  آرایشی

  • پنکک چرب (سوپرا ) 
  • پنکک خشک (آکوا)
  • پنکک معمولی

 

خانم هایی که دارای پوستی چرب هستند، بیشتر طرفدار پنکک یا همان کرم پودر خشک فشرده هستند تا بواسطه آن تمامی ضعف های پوست را بپوشاند.

فواید استفاده از کرم پودر فشرده خشک ( پنکک )

به خاطر خشک و فشرده بودن باعث ریزش و یا گوله شدن نمی شود و چهره را زیباتر از قبل نمایش می دهد.

برای پوست های متفاوت از نظر خشک و چرب یا معمولی و حتی با توجه به رنگ پوست ها ی مختلف، سفید، گندمی، سبزه و..  انواع مختلفی را دارا می باشند.

پنکک نیز می تواند به فیکس کردن کرم پودر و کانسیلر نیز کمک کرد.

پنکک ها قادر هستند منافذ باز صورت را بپوشانند و صورت را صاف تر نشان دهند.

پنکک ناهمواری‌های پوست را می پوشاند و برای افرادی که پوست چربی دارند و همیشه از چربی اضافه پوستشان ناراضی هستند،مناسب است.

 

پنکک ها در آخرین مرحله آرایشی بر روی پوست زده می شوند تا اگر پوست خیلی چرب باشد ،چربی آن را بگیرد . نکته حایز اهمیت این است که چه مقدار پودر باید استفاده گردد. اگر اسفنج شما خیلی به پودر آغشته شود ،باید آن را کمتر کنید و بعد بر روی پوست بمالید.

 


 

کلام آخر

گروه مهندسین مشاور مفتخر است در زمینه ی ارایه ی فرمولاسیون ”  پنکک ” در قالب فرمولاسیون و روش تولید در خدمت علاقمندان به تولید می باشد .

برای فرمولاسیون محصول مد نظر خود فقط یکبار هزینه کنید .فرمولاسیون های ارايه شده توسط گروه مهندسین مشاور قابل رقابت با برترین برندهای داخلی و خارجی می باشد. 

 

      برای تهیه فرمولاسیون پنکک با ما در تماس باشید …

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *