فرمولاسیون گریس نسوز

یکی از پر کاربردترین محصولات در صنعت روانکارها هستند، روانکارهایی که استفاده میشوند  می‌توانند به صورت روغن صنعتی و یا انواع گریس ها از جمله گریس های نسوز ,گریس سیلیکونی مولیکوت و…باشند .در اینجا شایان ذکر است که بهترین فرمولاسیون گریس نسوز را از هر نوعی ، مهندسین مشاور ارایه می دهد .

این روانکار برای کاهش اصطحکاک بین دو سطح قرار می گیرد و می تواند بصورت جامد، نیمه جامد مایع و یا گاز باشد.تشریح فرمولاسیون، چگونگی ساختار و کاربرد این روانکار در شرکت مهندسین مشاور توسط مهندسین کارآمد ارایه می شود. 

 

معیارهای فرمولاسیون گریس نسوز در مهندسین مشاور

در مهندسین مشاور معیارهایی با کیفیت و عالی برای گریس نسوز فراهم شده است.معیارهایی همچون نوع روغن پایه و شاخص ویسکوزیته آن و تلاش شده است که بتواند در دمای بالا به صورت پایدار و یکپارچه عمل کند و افزایش دما سبب اختلال در کار روانکار نشود.

 مسیولیت گریس نسوز

انتقال قدرت هیدرولیک ، جلوگیری از ضربات تنش ،جابجایی مواد آلوده کننده ، آب بندی

در انواع گریس های نسوز مواد افزودنی دیگری نیز به نام بازدارنده اکسیداسیون جهت ممانعت از اکسید شدن اجزای تشکیل دهنده در دمای بالا اضافه می شود.گریس نسوز باید نقطه قطره شدن بالا را داشته باشد از گریس نسوز برای روانکاری بلبرینگ و یاتاقان در دمای بالا استفاده می شود.

گریس ها انواع مختلفی دارند و آنچه در گریس ها بر نوع کاربرد و مصرف آنها موثر است، پایه صابونی تشکیل دهنده گریس است.در گریس ها دو خاصیت پایداری حرارتی و پایداری در برابر آب اهمیت زیادی دارد.
گریس پایه لیتیوم پایداری حرارت بالایی دارد و همچنین در برابر آب نیز پایداری نسبتا خوبی دارد که این نوع گریس ها چون در برابر حرارت مقاوم هستند به آنها گریس نسوز گفته می شود.
به این نکته باید توجه داشت که پایداری حرارتی گریس های پایه لیتیومی بیشتر از گریس های پایه سدیمی است و گریس های پایه کلسیمی نیز کمترین پایداری حرارتی را دارند.

کلام آخر

شرکت مهندسین مشاور مفتخر است در زمینه ی ارایه ی فرمولاسیون “فرمولاسیون گریس نسوز” در قالب فرمولاسیون و روش تولید در خدمت علاقمندان به تولید می باشد .

برای فرمولاسیون محصول مد نظر خود فقط یکبار هزینه کنید .فرمولاسیون های ارايه شده توسط مهندسین مشاور قابل رقابت با برترین برندهای داخلی و خارجی می باشد. 

 

            برای تهیه  فرمولاسیون گریس نسوز با ما  در تماس باشید …

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *