www.formull.ir

فرمولاسیون عطر مو یا هیر میست/فرمولاسیون عطر مو شاین/روش ساخت میست مو

فرمولاسیون عطر مو یا هیر میست/فرمولاسیون عطر مو شاین/روش ساخت میست مو

 

شرکت مهندسین مشاور مفتخر می باشد با تجربه چندین ساله فعالیت های صنعتی و آزمایشگاهی خود را در قالب بهترین فرمولاسیون عطر مو یا هیر میست/فرمولاسیون عطر مو شاین/روش ساخت میست مو و تمامی فرمولاسیون محصولات آرایشی و بهداشتی در اختیار علاقمندان به تولید قرار دهد .

 

داشتن موهای خوشبو، خواسته مشترک همه ما است. هنگامی که راه می‌رویم، یا زمانی که از خواب بیدار می‌شویم، هیچ چیز خوشایندتر از پخش شدن عطر منحصر به فرد موهایمان نیست. صنایع آرایشی بهداشتی با برداشتی هوشمندانه از این کانسپت رویایی، توانستند محصولی خارق‌العاده و موثر به نام عطر مو یا میست مو تولید کنند. محصولی با مزایای ویژه، که در این مدت کوتاه تمام توجهات را به خودش جلب کرده است.

همه ما در عصری زندگی می کنیم که امکان ندارد کسی با واژه عطر آشنایی نداشته باشد، همه می دانیم که عطر یک ماده ای بسیار خوشبویی است که برای خوشبو کردن بدن، محیط و یا لوازم مورد استفاده قرار می گیرد.برای خوشبو کردن مو هم قطعا از عطر مو استفاده می کنند.

.عطرها معمولا از ترکیب خلاقانه شیمیایی بین مواد طبیعی و مواد صنعتی تولید می شوند. مواد اولیه ای که بوی خوش دارند و ذرات عطر را تشکیل می دهند از طریق استخراج از منبع گیاهی یا حیوانی و یا از روش تولید مصنوعی توسط مواد شیمیایی تهیه و تولید می شوند.

فرمولاسیون عطر مو

عطر مو یا هیر میست، عطری است که به طور خاص برای تارهای مو طراحی شده است. این محصول نه تنها به حفظ شادابی بوی موهای شما کمک می کند، بلکه مواد مغذی آن به باز شدن و آبرسانی موهای شما نیز کمک می کند.

همچنین از موهای شما در برابر عوامل محیطی محافظت کرده و به بهبود بافت موهای شما کمک می کند و حاوی الکل و مواد شیمیایی مضر کمتری است و اثرات کمتری دارد. این محصولات حاوی الکل و مواد شیمیایی مضر کمتری هستند و اثرات ماندگارتری دارند.

بسیاری از افراد برای پخش بو و یا جلوگیری از بوی سیگار به موهای خود عطر می‌زنند، اما این کار باعث آسیب‌های فراوانی به تار موها می‌شود. به همین دلیل محصولی به بازار عرضه شده که می‌توان بدون آسیب دیدن موها از آن استفاده کرد.

فرمولاسیون عطر مو در مجموعه ی مهندسین مشاور به گونه‌ای طراحی شده است که به راحتی مصرف کننده بتواند آن را بر روی موها و پوست سر استفاده کند و از ماندگاری آن لذت ببرد.

 

عطر مو با نام میست مو نیز شناخته می‌شود و می‌توان آن را در دسته جدیدترین محصولات صنعت زیبایی طبقه‌بندی کرد. تا پیش از این ، بیشتر ما از عطر و اسپری معمولی خود برای خوشبو کردن موهایمان استفاده می‌کردیم. اما تولید و عرضه این محصول نفیس، علاوه بر رفع نیازهای اینچنینی، توانست روتین مراقبتی مو را نیز یک قدم دیگر ارتقا دهد.

عطر مو، عطری بر پایه آب است که برای موها مناسب است و باعث خشکی و شکنندگی آنها نمی‌شود.  تفاوت اصلی عطر مو با عطرهای دیگر این است که معمولاً در عطرها از الکل استفاده می‌شود اما در عطر مو برای جلوگیری از آسیب به مو از آب استفاده می‌شود.

اسپری های معطر بدن آخرین چیزهای محبوبی هستند که وارد روند زیبایی ما می شوند. آنها بسیار سبک تر از عطرهای معمولی هستند و کارهای بسیار خوبی را برای مو و بدن انجام می دهند. به این اسپری های دو منظوره که هم برای مو و هم برای پوست قابل استفاده هستند میست مو و بدن هم گفته می شود. و بعضا به آن بادی اسپلش با هیر اسپلش هم اطلاق می شود.

 

مهمترین تفاوت شرکت مهندسین مشاور با سایر شرکت ها

 

 ارائه ی فرمول های جدید و با کیفیت  و تامین  مواد  اولیه مورد نیاز شما 

نشان دادن راهکار برای تولیدی بدون نیاز به تجهیزات صنعتی

تا سالها پشتیبانی مستقیم تولید شما را چه از نظر علمی و کیفیت 

به روز رسانی فرمولاسیون عطر مو یا هیر میست/فرمولاسیون عطر مو شاین/روش ساخت میست مو  را برای شما انجام می دهد.

 همراه با شما قدم به قدم و گام به گام پیش می رویم تا در کار خود استاد و بهترین شوید.

 

ویژگی های فرمولاسیون عطر مو در مجموعه ی مهندسین مشاور

 

 • خوشبو کننده موی سر
 • تسهیل در شانه پذیری مو
 • نرم کننده موی سر
 • ضد وز و گره
 • آب رسان مو
 • محافظت در برابر خشکی و شکنندگی
 • افزایش انعطاف پذیری و حالت پذیری مو
 • خوشبو کننده مو
 • ماندگاری عالی
 • فرمولاسیون بدون ضرر برای مو
 • خوشبو کننده مو
 • براق کننده مو
 • هیچ آسیبی به مو نمیزند
 • پخش بوی عالی روی مو
 • فاقد الکل

 

فرمولاسیون و آموزش ساخت عطر مو شاین دار 

عطر مو شاین دار نوعی از عطر مو است که تمامی خواص آن را دارد، با این تفاوت که در فرمولاسیون آن اکلیل به کار رفته است. با استفاده از عطر مو شاین دار علاوه بر خوشبو کردن موهایتان و تغذیه آن‌ها، درخشش و براقیت جذابی نیز به آن‌ها می‌بخشید.

عطر مو شاین دار یکی از محصولات مراقبت از مو است و از آنجایی که مو یکی از قسمت‌هایی است که بو را به خوبی در فضا پخش می‌کند، امروزه در بین افراد جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده است.

این محصول خصوصا در بین افراد سیگاری، برای از بین بردن بوی سیگار خود بسیار مورد توجه قرار گرفته است. بهترین عطر مو موجود در بازار هم متناسب با ویژگی‌های مو، بدون هیچ گونه آسیبی به آن طراحی شده است و سلامت موها را به خطر نمی‌اندازد.

مهندسین ما در مجموعه ی مهندسین مشاور در فرمول این محصول ، از هیچ گونه الکلی استفاده نکرده اندو بیشتر از آب که شامل کنسانتره عطر می‌شود، استفاده شده است.

براساس فرمولاسیونی که مهندسین ما ارائه می دهند ،استفاده از این محصول، بافت مو را تحت تاثیر قرار نمی‌دهد و با آن هرگز موهایتان چرب نخواهد شد. در ترکیبات تولید عطرمو تنها از ترکیبات طبیعی استفاده شده است تا به موها صدمه نزده و سلامتی آن را تحت تاثیر قرار ندهد.

 

آموزش تولید عطر مو شاین دار یا hair mist و تفاوت آن با فرمول عطرهای دیگر

عطر مو شاین دار یکی از محصولات مراقبت از مو است و از آنجایی که مو یکی از قسمت‌هایی است که بو را به خوبی در فضا پخش می‌کند، امروزه در بین افراد جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده است.

این محصول خصوصا در بین افراد سیگاری، برای از بین بردن بوی سیگار خود بسیار مورد توجه قرار گرفته است. بهترین عطر مو موجود در بازار هم متناسب با ویژگی‌های مو، بدون هیچ گونه آسیبی به آن طراحی شده است و سلامت موها را به خطر نمی‌اندازد.

مهندسین ما در مجموعه ی مهندسین مشاور در فرمول این محصول ، از هیچ گونه الکلی استفاده نکرده اندو بیشتر از آب که شامل کنسانتره عطر می‌شود، استفاده شده است.

براساس فرمولاسیونی که مهندسین ما ارائه می دهند ،استفاده از این محصول، بافت مو را تحت تاثیر قرار نمی‌دهد و با آن هرگز موهایتان چرب نخواهد شد. در ترکیبات تولید عطرمو تنها از ترکیبات طبیعی استفاده شده است تا به موها صدمه نزده و سلامتی آن را تحت تاثیر قرار ندهد.

 

تفاوت فرمول عطر مو با فرمول عطر بدن

تفاوت عطر مو با عطرهای دیگر، در فرمولاسیون و ساختار شیمیایی آن است. از آنجا که عطرهای مو متناسب با ویژگی‌ها و ساختار مو و پوست سر فرموله شده‌اند؛ استفاده از آن‌ها هیچگونه ضرری نخواهد داشت. این محصولات حاوی ترکیبی از مواد مغذی و درصد بالایی آب هستند.

مواد مغذی به حفظ سلامت مو کمک می‌کنند و وجود آب نیز باعث حفظ شادابی و طراوت ساختار کوتیکول موها، خوش‌حالت شدن آن‌ها و جلوگیری از خشکی و وز در طول روز خواهد شد.

این در حالیست که انواع عطر و ادکلن حاوی درصد بالایی الکل هستند و در برخورد با تارهای مو و فولیکول‌ها، باعث تحریک پوست سر یا خشک و بدحالت شدن موها خواهند شد. همچنین با تحریک جریان الکتریسیته، وز مو را نیز تشدید می‌کنند.

فرمولاسیون عطر مو در مهندسین مشاور، با مطالعه ویژگی و نیازهای ساختار پوست سر و تار موها فرموله شده است.

این محصول، حاوی ترکیبی از مواد مغذی است و به حفظ سلامت مو کمک می‌کند. از طرفی، به دلیل درصد بالای آب، هیر میست نیز نامیده می‌شود.
وجود آب در عطر مو، باعث حفظ شادابی و طراوت ساختار کوتیکول موها می‌شود. همچنین از خشکی، وز شدن و بدحالتی موها در طول روز جلوگیری می‌نماید.

 

تفاوت فرمول میست با فرمول عطر 

میست ها نسبت به عطرها رقیق تر و سبک تر هستند.

 زمان مناسب  استفاده از عطر مو 

بهترین زمان استفاده از عطر مو زمانی است که موها نم‌دار یا مرطوب هستند. نم‌دار بودن موها موجب ماندگاری بیشتر عطر مو می‌شود.

چرا تولید میست هیر

معمولاً رایحه شامپو و دیگر محصولات مو ماندگاری بالایی ندارند و بعد از چند ساعت از بین می‌روند، از این رو برای اینکه موهای خوشبو داشته باشیم بهتر است از عطر مو استفاده کنیم. علاوه بر این از آنجایی که مو قسمتی از بدن است که گرمای بیشتری دارد، رایحه عطر را بیشتر از بقیه قسمت‌ها پخش می‌کند و از طرف دیگر افرادی که سیگار می‌کشند از بوی بد سیگار در موهای خود رنج می‌برند، در نتیجه عطر مو گزینه مناسبی برای آنهاست.

روش ساخت عطر مو (میست مو )

حس شادابی و بوی خوش موها بعد از حمام برای همه افراد یک حس دوست داشتنی است. اما این لذت و شادابی پس از گذشت چند ساعت از حمام، به پایان می رسد.

اگر شما هم دوست داریدیک محصول خاص و منحصر به فرد با ماندگاری بالا به بازار عرضه نمایید ، تولید عطر مو پیشنهاد ما به شماست.

این حس زیبا را برای مدت زمان طولانی تری با خود به همراه داشته باشید، می توانید به سراغ یک محصول خاص و منحصربفرد بروید.

فرمولاسیون ، این محصول شگفت انگیز دقیقا به این منظور طراحی شده است که موها را بسیار خوشبو کند. عطر مو با داشتن ترکیبات خاصی که به شادابی موها کمک می کند، موهارا برای مدت زمان بیشتری خوشبو می سازد.

 پرفیوم های مایع که برای استفاده بر روی پوست بدن و یا لباس مورد استفاده قرار می گیرند، حاوی مقادیری الکل هستند. این الکل در صورتیکه بر روی موهای سر شما اسپری شود، موجب خشکی و شکنندگی موهایتان خواهد شد. و از

طرف دیگر و به مرور زمان باعث کدر شدن مو می شود. اما در مورد عطر مو اوضاع بسیار متفاوت است.

 

فرمولاسیون عطر مو در مهندسین مشاور به گونه‌ای است که به راحتی بتوانید آن را بر روی موها و حتی پوست سر نیز استفاده کرد و از ماندگاری بالای آن لذت برد.

 

فرمول و روش ساخت عطر مو

 

خصوصیات صد در صد تضمینی فرمول عطر مو در مهندسین مشاور

 

 • فرمول عطر مو در مهندسین مشاور دارای روغن هایی برای تغذیه مو با رایحه ای ملایم است.
 • می تواند به درخشندگی موها کمک کند.
 • می تواند به رفع بوی سیگار، بوی غذا در هنگام آشپزی کردن، بوی عرق بعد از تمرین و آلودگی از روی مو کمک کند.
 • به از بین بردن بوی کلر بعد از شنا کمک می کند.

 

 

 

ویژگی‌های یک فرمولاسیون خوب عطر مو 

استفاده از عطر مو ویژگی‌های زیادی دارد. مهم‌ترین و اصلی‌ترین ویژگی عطر مو، خوشبو کردن موها و پخش بالای رایحه عطر است اما از دیگر ویژگی‌های این محصول می‌توان به این نکته اشاره کرد که فرمولاسیون عطر موها به گونه‌ای طراحی شده است که علاوه بر خوشبو کردن مو فواید دیگری از جمله آبرسانی، جلوگیری از خشکی و وزی و نرم کنندگی را برای موها به همراه داشته باشد.

فرمولاسیون  hair mist

این محصولات در ترکیبات خود الکل ندارند. از طرف دیگر در ساخت آنها از انواع روغن ها استفاده می شود. به این ترتیب هرگاه بر روی موها اسپری شوند، موجب نرمی و تقویت موها می شوند. به علاوه موهای سر پس از هر بار استفاده از عطر مخصوص مو براق شده و به لطف مواد بی نظیری که در ساخت آنها به کار رفته است، آبرسانی به موها هم انجام می شود.

موهای سر حالت متخلل دارند، به همین دلیل ماده عطر به خوبی در خلال این ساختار جای گرفته و هر زمان که سرتان را تکان می دهید و موهایتان در هوا تکان می خورند، عطر خودشان را به همه فضای اطراف پراکنده می سازند. بسیاری از افرادی که از عطر مو استفاده می کنند، بعد از مدت زمان کوتاهی استفاده از دیگر انواع پرفیوم ها را متوقف کرده و طرفدار پر و پا قرص آن می شوند.

فواید عطر مو

روزهایی را به یاد بیاورید که با اسپری کردن عطر در هوا و قدم زدن در میان قطرات خوشبوی آن، سعی در معطر کردن موهایتان داشتید. یا حتی پیش از شانه زدن مو، هنگامی که سخاوتمندانه عطر محبوبتان را روی برس می‌پاشیدید. اما خوشبختانه دوران این ترفندها دیگر گذشته است و وقت آن رسیده که همگام با دنیا قدمی رو به جلو بردارید.

عطرهای معمولی، هرچند که بوی خوبی به موهایتان می‌دادند. اما مضراتی به دنبال داشتند که در کوتاه مدت به چشم نمی‌آمد. عطر، ادکلن، ادوتویلت و … همگی درصد بالایی از الکل را در خود جای داده‌اند.الکل موجود در این محصولات در اثر برخورد با تار مو و فولیکول‌ها، باعث تحریک پوست سر، خشکی کوتیکول و بدحالتی موها می‌شوند.
همچنین، جریان الکتریسیته و وز مو را نیز تحریک می‌کنند. اما دیگر نگران نباشید! عطر مو اینجاست تا تمام این مشکلات را یک تنه رفع کند. 

از جمله فواید عطر مو، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تغذیه موها

همانطور که پیش‌تر هم اشاره شد، میست مو با هدف معطر کردن تار مو طراحی و تولید شده‌ است. الکل به کار رفته در تولید این محصول، بسیار کمتر از دیگر انواع عطر است. از طرفی، میست مو فرمولاسیونی مغذی و آبرسان دارد. به گونه‌ای که با تامین آب مورد نیاز کوتیکول، از دهیدراتاسیون، خشکی و بدحالتی تار موها جلوگیری می‌نماید.
اما خواص عطر مو به همینجا ختم نمی‌شود. این محصولات با توجه به برند و ساختار اختصاصی، کمپلکسی از مواد مغذی و انواع ویتامین‌ها را نیز در خود جای داده‌اند. آنها نیازهای تغذیه‌ای فولیکول و کوتیکول را برطرف می‌نمایند و در بهبود رشد و کنترل ریزش مو نیز دخیل هستند.

 • تمیز نگه داشتن مو

عطر مو صرفا برای خوشبو کردن موها نیست.این محصول، در تمیز و شاداب نگه داشتن تار مو نیز نقش مهمی ایفا می‌کند. تا حدی که بسیاری از افراد، عطر مو را جایگزین شامپو خشک کرده‌اند. اغلب ما، وقت کافی برای شستن روزانه موهایمان نداریم. از طرفی، چرب شدن سریع مو در اثر تماس با انواع آلودگی‌های محیطی امری بسیار شایع است. چندی پیش، محصولی اختصاصی به نام شامپو خشک برای رفع این مشکل تولید شد. اما به خاطر برخی از مشکلات از قبیل به جا گذاشتن دانه‌های ریز در بین تار مو، دیر خشک شدن و … استفاده از این محصول با چالش روبرو شده است.

 • محافظت از مو

برخی از انواع عطر مو، حاوی فیلترهای UV هستند. به این معنا که از تار موهای شما در برابر آسیب ناشی از اشعه ماورا بنفش آفتاب محافظت می‌نمایند. به علاوه، روغن‌های مغذی و ضروری که در ساختار این محصول به کار می‌روند، لایه‌ای محافظ روی تار موها ایجاد می‌کنند و از آنها در برابر حرارت، آلودگی و آسیب‌های احتمالی مراقبت می‌نمایند.

 • رفع بوی بد مو

چرب شدن پوست سر، تردد طولانی مدت در هوای آلوده، سیگار کشیدن، آشپزی کردن و … همگی باعث چرب شدن و بدبو شدن موها می‌شوند. علاوه بر این، بوی بدی روی تار مو و پوست سر به وجود می‌آورند که چندان خوشایند نیست. اما ذرات معطر به کار رفته در عطر مو، تمام این مشکلات را برایتان حل می‌کند. عطر مو به ساختار فولیکولی و تخلخل‌های کوتیکول نفوذ می‌نماید و رایحه فوق‌العاده‌ای به آنها می‌بخشد. همچنین، هرگونه بوی ناخوشایند را نیز از بین می‌برند.

مزایا و معایب عطر مو

حالا که می‌دانید عطر یا میست مو چیست و چه تفاوتی با دیگر محصولات مشابه دارد، در این بخش درباره مزایا و معایب استفاده از این محصول صحبت می‌کنیم.

مهم‌ترین مزایای عطر مو کمک به تغذیه موها، تامین آب مورد نیاز آن‌ها و جلوگیری از دهیدراتاسیون موها است. این محصولات بسته به برند و فرمولاسیونی که دارند، قادرند نیازهای تغذیه‌ای فولیکول و کوتیکول مو را برآورده کنند و در بهبود رشد و کنترل ریزش مو موثر باشند.

از دیگر مزایای عطر مو می‌توان به تمیز و شاداب نگه داشتن موها، محافظت از آن‌ها به کمک فیلترهای UV، از بین بردن بوی ناخوشایند و در نهایت محافظت از مو در برابر حرارت، آلودگی و آسیب‌های احتمالی اشاره کرد.

درباره معایب عطر مو باید بگوییم که استفاده از این محصول عوارض خاصی به همراه ندارد و شاید مهم‌ترین ایرادی که به آن وارد شده، ماندگاری کم است. چرا که در عطر مو الکل به کار نرفته و همین امر باعث می‌شود تا مدت ماندگاری این محصولات نسبت به عطرهای بدن کمی کمتر باشد.

اموزش تولید عطر مو با کیفیت عالی

 

روش استفاده از عطر مو

در واقع طرز استفاده از عطر مو بسیار ساده است و تنها باید زمان استفاده از آن را بدانید. بهترین زمان استفاده از عطر مو، بعد از استحمام روی موهای مرطوب است؛ به این ترتیب موها به همراه این پرفیوم خشک می‌شوند و رایحه آن مدت زمان طولانی‌تری روی موها می‌ماند.

نکته مهم در طرز استفاده از عطر مو این است که سعی کنید بوی آن را هماهنگ با رایحه بادی اسپلش و عطر بدنتان انتخاب کنید. چر که در غیر اینصورت، روایح مختلف باهم ترکیب می‌شوند و بوی نهایی چندان جالب نخواهد بود.

پیشنهاد می‌کنیم طبق روش زیر از عطر مو استفاده کیند:

 • شیشه محصول را تکان دهید تا مولکول‌های عطر فعال شوند.
 • عطر مو را روی موهای تمیز و کمی مرطوب اسپری کنید.
 • می‌توانید مقداری از این محصول را روی پوست سرتان نیز بزنید تا پخش بو بیشتر شود.
 • پس از مرحله بالا، با سر انگشتان کمی کف سر و ریشه موهایتان را ماساژ دهید.

 

 استفاده ی عطر مو بر بدن!!!!

 

بسیاری از افراد می‌پرسند که آیا از عطرمو برای بدن هم می‌توان استفاده کرد یا نه؟ در جواب باید گفت که بله، عطرمو محصولی است که با استفاده از آن می‌توان بدن را نیز خوش بو کرد. اما در نظر داشته باشید که کلا این محصول، حتی بهترین عطر مو شاین دار هم بر پایه آب است و ماندگاریشان بر روی بدن کمتر از ماندگاری آنها بر روی مو است. فرمولاسیون این محصول به گونه‌ای طراحی شده است که علاوه بر خوشبو کردن مو، فواید دیگری از جمله آبرسانی، جلوگیری از خشکی و وزی و نرم کنندگی را برای موها به همراه داشته باشد.

با توجه به اینکه عطر مو بسیار لطیف‌تر از عطرهای معمولی طراحی شده است، آن دسته از خانم‌هایی که نسبت به ادکلن حساسیت دارند، می‌توانند از این محصول به منظور خوشبو کردن بدن استفاده کنند. اما در کل بهتر است تا از انواع لوسیون و بادی اسپلش که مخصوص پوست بدن طراحی شده است، برای بدن خود استفاده کنید.

 

کلام آخر

داشتن رایحه مناسب یکی از مهمترین پارامترهایی از کی روی شخصیت شما تاثیر گذار خواهد بود. هنگامی که شما وارد یک جمعی می شوید، پس از زیبایی چهره و همچنین داشتن استایلی مناسب اکنون این رایحه شما از کنار توجه قرار می گیرد، یک رایحه خوب و دلنشین هیشه به یاد ماندنی خواهد بود.

اگر چه ما هنگامی که از کسی صحبت می کنیم، قطعاً چهره زیبا استایل شیک آن را به خاطر خواهیم آورد. برای رایحه خوب می توان از انواع ابزارهای مختلفی استفاده نمود.

اما عطرمو یکی از جدیدترین و پرطرفدارترین انواع عطرهای موجود در بازار است، که هم اکنون سطح فروش بسیار زیادی دارد. این محصول نسبت به عطر بدن دارای مزیت های بسیار زیادی است، که نداشتن الکل یکی از بهترین ویژگی های انواع عطر مو شمار می رود.

 

گروه مهندسین مشاور مفتخر است در زمینه ی ارایه ی فرمولاسیون عطر مو یا هیر میست/فرمولاسیون عطر مو شاین/روش ساخت میست مو  در قالب فرمولاسیون و روش تولید در خدمت علاقمندان به تولید می باشد .

 

برای فرمولاسیون محصول مد نظر خود فقط یکبار هزینه کنید .فرمولاسیون های ارايه شده توسط گروه مهندسین مشاور قابل رقابت با برترین برندهای داخلی و خارجی می باشد. 

 

 

برای تهیه فرمول عطر مو با ما در تماس باشید

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *