فروش ادتا ۲سدیم /فروش ادتا ۴سدیم

شرکت مهندسین مشاور مفتخر می باشد با تجربه ی چندین ساله خود در فروش ادتا ۲سدیم /فروش ادتا ۴سدیم  ارایه ی انواع فرمولاسیون در خدمت شما عزیزان باشد.

 

معرفی ادتا

اتیلین دی آمین تتراستیک اسید (EDTA) یک پودر کریستالی سفید و خشک است.  EDTA یک لیگاند هگزادنتات است، به این معنی که ۶ پیوند با یک یون فلزی مرکزی ایجاد می کند.

هنگامی که با یون کلسیم پیوند برقرار می کند، تبدیل به دی سدیم کلسیم EDTA می شود. EDTA کلسیم دی سدیم می‌تواند یون‌های فلزی دیگر را با مبادله یون کلسیم خود با یون فلزی دیگری که تمایل بیشتری به مولکول EDTA دارد، کیلیت کند. در نتیجه این ماده یک کیلیت کننده ی مهم به حساب می آید.

 

انواع اتیلین دی آمین تتراستیک اسید /EDTA

 

این ترکیب حلالیت خوبی در آب دارد و بدون رنگ است که به صورت ادتا ۲ سدیم و ادتا ۴ سدیم موجود می باشد.

 

 موارد کاربرد ادتا ۲سدیم

 

موارد عمده مصرف ادتا ۲ سدیم در پاکسازی یون های فلزی موجود در محلول هاست. در صنعت نساجی ضمن گرفتن یون ها، از ایجاد ناخالصی در رنگ های سنتز شده جلوگیری کرده و مانع از تغییر رنگ آنها می­شود.

در صنعت خمیر و کاغذ از عملکرد یون های فلزی به خصوص از (Mn(II خودداری کرده و با مهار آنها کاتالیز نامتناسب هیدروژن پر اکساید (که به عنوان سفید کننده فاقد کلر شناخته می­شود) را متوقف می­کند.به علل مشابه به برخی مواد غذایی افزوده می ­شود تا مدت نگهداری آنها را افزایش دهد.

 

در دندانپزشکی هنگام خالی کردن ریشه دندان مقداری از مواد مورد استفاده به جا می مانند ، دندانپزشکان برای بیرون آوردن این مواد اضافی از ادتا ۲ سدیم استفاده می کنند.

 

فروش اتیلین دی آمین تتراستیک اسید ۲سدیم و ۴سدیم در مهندسین مشاور

 

 ادتا ۴سدیم در محصولات آرایشی و بهداشتی

 

معمولا ادتا ۴سدیم و نمک های آن در محصولات آرایشی بهداشتی مانند ضد آفتاب ها، لوسیون ها، نرم کننده ها، محصولات مراقبت از پوست و… یافت می شوند.

این ترکیب با بلوکه کردن یون های فلزی سبب جلوگیری از خراب شدن محصولات آرایشی می شود. علاوه بر این ترکیب فوق سبب حفظ رایحه و ساختار ترکیبات موجود در محصول نیز می شود.

این محصول در مواد آرایشی و بهداشتی به عنوان عامل کلات شناخته می شود، به این صورت که ازچسبیدن مواد تشکیل دهنده این محصولات به یکدیگر جلوگیری کرده و با ایجاد خاصیت پخش یکنواخت سبب بهبود اثر بخشی آنها می شوند.

به دلیل عدم جذب ادتا توسط ،پوست استفاده از آن برای محصولات آرایشی و بهداشتی بی خطر شمرده شده است.

 

 

برای خرید انواع مواد شیمیایی با بهترین کیفیت با ما در تماس باشید.

 

تماس با مهندسین مشاور

 

مجموعه ی مهندسین مشاور مفتخر می باشد با تجربه چندین ساله ی فعالیت های آزمایشگاهی و صنعتی خود در زمینه ی

 فروش با کیفیت ترین مواد شیمیایی

فروش ادتا ۲ سدیم/ادتا ۴ سدیم

و ارایه ی بهترین و قابل رقابت ترین انواع فرمولاسیون های شوینده ، شیمیایی ، محصولات کارواش ، آرایشی و بهداشتی و انواع رنگ ، تینر و حلال در خدمت علاقمندان به تولید باشد.

 

 

برای خرید  ادتا با همکاران ما در تماس باشید.

 

۰۹۱۵۵۲۸۹۸۹۵

۰۹۱۵۶۸۳۳۴۷۰

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *