فرمولاسیون شامپو صفر شوی خودرو / فرمول شامپو چند منظوره خودرو

اگر می خواهید ماشین شما واقعا تمیز شود، باید علاوه بر شستشوی کامل ماشین، عملیات صفرشویی خودرو را انجام دهید.در اینجا شایان ذکر است که بهترین فرمولاسیون شامپو صفر شوی خودرو / فرمول شامپو چند منظوره خودرو را از هر نوعی ، شرکت مهندسین مشاور ارایه می دهند.

درباره ی صفر شویی خودرو

صفرشویی خودرو، عملیات شستشوی ماشین است که در آن تمام قطعات داخل اتاقک های ماشین، بدنه خودرو، رودری ها و کاپوت ماشین شسته می شود.

به مجموعه کارهایی که برای تمیزکاری داخل خودرو بعد از شستشوی اولیه خودرو انجام می شود، صفرشویی گفته می شود.

هدف از صفرشویی ماشین این است که نواقص و مشکلات خودرو برطرف شود و داخل خودرو مانند بیرون آن تمیز شود.با صفرشویی خودرو ، جلوه و زیبایی داخلی خودروی شما چند برابر می شود.

شما می توانید یک بار در ماه عملیات صفرشویی خودرو را انجام دهید تا ماشین شما تمیز و براق شود.

برای اینکه ماشینها بهتر شسته و تمیز شوند، باید از مواد شوینده خاص استفاده شود.در کارواش های حرفه ای از مواد شیمیایی عالی برای شستن و خشک کردن خودرو استفاده می شود.

مواد شوینده خودرو باید به درستی انتخاب شود تا انواع آلودگی ها را از روی بدنه و داخل ماشین پاکسازی کند و به بدنه خودرو جلا و درخشندگی بدهد. با این کار ظاهر خودرو و درون آن درخشان تر و زیباتر خواهد شد.

شامپو صفر شوی خودرو 

 

مواد شوینده خودرو در شرکت مهندسین مشاور در ۴ دسته قرار می گیرد که هرکدام از آنها ویژگی های خاصی دارند:

۱٫ شامپوی مخصوص شستشوی خودرو

شامپوها برای شستشوی خودرو به کار می روند و انواع آلودگی مانند لکه های چربی، قیر، رد حشرات و پشه و آلودگی های الکترواستاتیک را از بین می برد. شامپوی ماشین، اصلی ترین ماده شوینده در عملیات صفرشویی است. در کارواش های اتوماتیک، شامپوی ماشین با برس به خودرو مالیده می شود تا بهتر بتواند آلودگی ها را از بدنه خودرو تمیز کند.

۲٫فوم مخصوص شستشوی خودرو

فوم باعث از بین رفتن آلودگی های به جای مانده روی خودرو می شود و ظاهر جذابی به خودرو می دهد. فوم محصولی با قابلیت کف کنندگی فراوان است که خودروی شما را بسیار تمیز می کند.

 

۳٫ واکس خودرو

واکس ها را می توان مواد شیمیایی خاصی دانست که قدرت پاک کنندگی ندارند؛ اما در روند شستشوی خودرو بسیار پرکاربرد هستند.

 واکس خودرو روی خشک شدن خودرو تاثیر می گذارد و کاری می کند که خودروی تازه شسته شده زودتر خشک شود.

هم چنین استفاده از واکس خودرو باعث براق شدن و درخشان شدن ظاهر خودروی شما می شود. واکس ها میزان جذب آلودگی ها را کاهش دهد و یک لایه محافظ روی بدنه خودرو ایجاد می کند.

علاوه بر براق شدن و درخشان شدن رنگ خودرو، واکس خودرو از رنگ خودرو در برابر نور خورشید و سایر عوامل محیطی محافظت می کند.

اسپری تخصصی

یکی دیگر از مواد شوینده خودرو، به صورت اسپری های تخصصی هستند که برای شستشوی بخش های خاصی از خودرو تولید و ارائه می شوند و برای خدمات نظافت و شستشوی بخش های خاصی از خودرو استفاده خواهد شد.

اسپری شیشه پاک کن، اسپری رینگ شوی، اسپری تمیز کننده داشبورد، اسپری موتور شوی، چرم مصنوعی و… از جمله اسپری های تخصصی هستند.

 

 

مزایای استفاده از مواد شوینده خودرو با فرمولاسیون مهندسین مشاور

 

  • باعث افزایش کیفیت شستشو می شود
  • فرآیند شستشو و صفرشویی خودرو را سرعت می دهد.
  • کاهش در میزان مصرف آب 
  • داشتن قدرت پاک کنندگی فوق العاده 
  • سازگار با محیط زیست سازگار 
پودر نانو در مهندسین مشاور

یکی از پدیده های عالی در زمینه شستشوی انواع ماشینها، استفاده از شامپو نانو می باشد.کارواش نانو باعث صرفه جویی در مصرف آب می شود و قدرت تمیزکنندگی فوق العاده ای دارد.

در کارواش نانو از پودر نانو برای شستشو و تمیز کردن ماشینها استفاده می شود.

برای ساخت پودر نانو، ۴ آنزیم قوی انتخاب شده است که باعث چربی زدایی، جرم گیری و شستشوی سطح ماشین می شوند. پودر نانو کاملا با محیط زیست سازگار است و هیچ خطری ندارد.

این محصول از رنگ ماشین شما در برابر تابش اشعه ماورا بنفش خورشید محافظت می کند. هم چنین مانع از رنگ پریدگی رنگ ماشین شما خواهد شد.

مزایای استفاده از پودر نانو بر طبق فرمولاسیون مهندسین مشاور 

 

  • پودر نانو باعث صرفه جویی در هزینه های شما می شود.
  • استفاده از پودر نانو باعث کاهش میزان مصرف آب و مواد شوینده می شود.
  • با استفاده از پودر نانو، اتومبیل شما به راحتی و سریع تمیز می شود.
  • میزان درخشندگی و تمیزی خودروی شما چند برابر می شود.

باید بدانید که کارواش بدون آب یا کارواش نانو، جدیدترین سبک برای شستشوی ماشینها است که سازوکار آن با کارواشهای معمولی کاملا فرق دارد.

استفاده از کارواش نانو به مصرف آب نیاز ندارد و به دلیل استفاده از مواد نانو، باعث ایجاد لایه نازک نانویی می شود و از رنگ بدنه محافظت می کند.

 

کلام آخر

شرکت مهندسین مشاور مفتخر است در زمینه ی ارایه ی فرمولاسیون “ فرمولاسیون شامپو صفر شوی خودرو / فرمول شامپو چند منظوره خودرو” در قالب فرمولاسیون و روش تولید در خدمت علاقمندان به تولید می باشد .

لازم به ذکر است که شرکت مهندسین مشاور در زمینه های زیر هم دارای  فرمولاسیون هایی متفاوت و خاص می‌باشد :

برای فرمولاسیون محصول مد نظر خود فقط یکبار هزینه کنید .فرمولاسیون های ارايه شده توسط مهندسین مشاور قابل رقابت با برترین برندهای داخلی و خارجی می باشد. 

برای تهیه فرمولاسیون شامپو صفر شوی خودرو / فرمول شامپو چند منظوره خودرو با ما  در تماس باشید

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *